Вражаюче. Картини створені за домомогою молотка (Фото)

Мало хто так віртуозно володіє молотком, як Маркус Левайн. Озброївшись тисячами цвяхів і молотком, Левайн з їх допомогою створює величезні полотна із зображенням людей. Плавні лінії людського тіла, тіні, обсяг – все це створено виключно тільки за допомогою звичайних цвяхів

Сам себе Маркус Левайн (Marcus Levine) називає не художником, а скульптором. На створення кожної роботи йде по кілька тижнів, іноді місяців, і вже точно не менше тисячі цвяхів. Для основи Левайн використовує дерев’яні панелі, пофарбовані в білий колір, а в якості об’єкта в більшості своїй Левайн використовує людину. “Мені особливо цікаві лінії людського тіла. Мені особливо подобається те, як витончено можуть танцюристи знайти позу, в якій наше тіло особливо прекрасне,” – каже він..

“Моєю початковою ідеєю було просто знайти застосування цвяхам і зробити щось таке абстрактне, але те, як брутальні металеві цвяхи можуть передати м’які вигини людського тіла, привернуло всю мою увагу. У мене зайняло кілька років, щоб домогтися майстерності і втілити свої ідеї в реальність, не витрачаючи на це зайвий час. ”

“Мої роботи все ще мають частку абстрактного мистецтва. Втім, я намагаюся використовувати цвяхи не просто як засіб передачі ідеї, а як частину цього мистецтва, і тому в інших своїх роботах я поєдную їх з різними матеріалами, такими як дуб, сталь і навіть камінь . Ще для моїх робіт дуже велику роль грає світло. Іноді сприйняття скульптури сильно відрізняється від того, як на неї падає світло. ”

Читайте також: Тихий подвиг. Коли не стає тих, хто молиться за нас

Джерело. 

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram