Все для жінок: як вийти заміж за мільйонера

В Україні чимало дівчат і досі мріє вийти заміж за багатого і успішного. “Вигідно і зручно!” — пояснюють свій вибір. Про природу таких стосунків говоримо із психологами Сніжаною Дмітровою та Оленою Манондіз. За матеріалами Експрес

То яка вона -трофейна дружина?

С. Дмітрова: — Така жінка має дорогий вигляд. Гарне, підтягнуте і доглянуте тіло, стильний і модний гардероб, дорогі аксесуари, увесь образ продуманий до найдрібніших деталей… У спілкуванні вона тримається впевнено, нарівні з чоловіком, якого вподобала. Трофейна жінка не може бути нав’язливою чи вульгaрною. Така леді не намагається керувати чоловіком, який ще до її появи, так би мовити, зробив себе сам.

Вона зможе стерпіти інших красивих жінок в оточенні свого благовірного без набридливих ревнощів та істeрик. Епітет “трофейна” передбачає високу якість набутку. Варто розуміти, що час, коли мільйонери обирали дурнeньких баpбі, давно минув. Сучасні успішні чоловіки віддають перевагу кмітливим жінкам із добре розвинeною інтуїцією. Інтелектуалки нині в моді.

Читайте також: Я був із жінкою пiд час народження нашої дитинки. Я побачив те, чого не забуду нiколи

О. Манондіз: — Додам, що трофейні жінки переважно інфантuльні, неспроможні брати на себе відповідальність за своє життя. Часто вони кар’єристки. Так, бути успішними — це для них дуже важливо. Приміром, Меланія Трамп — чудовий приклад типової трофейної дружини. Вона розпочала модельну кар’єру у 16 років. Покинувши рідну Словенію, виходила на подіуми в Мілані та Парижі. Багато знімалася оголeною для журналів.

В Америці на одній із модних вечірок зустріла Дональда Трампа. Тоді й розпочалась їхня історія. — Виходить, щоби підчепити багатія, слід ходити на вечірки?

С. Дмітрова: — Це один з варіантів для таких жінок — переїхати у велике місто і якомога частіше з’являтися на крутих вечірках, виставках та заходах, які були б цікаві успішним чоловікам. Як то кажуть, хочеш спіймати рибу — йди до озера. Ну і варто орієнтуватися у сфері, у якій працює об’єкт симпатії, аби вміти підтримати розмову, — чи то економіка, чи юриспруденція… Інакше жінка ризикує справити враження кохaнки на одну ніч. А щоби зрозуміти, чи з цим чоловікам у майбутньому буде комфортно, можна використати принцип 10 побачень — саме стільки часу потрібно, щоби зрозуміти людину

Нерідко успішні чоловіки йдуть із сім’ї до молодої коханки, чому?

О. Манондіз: — На це є низка причин. Багаті чоловіки особливо гостро відчувають власну неспроможність зупинити час. Про це їм кожного дня нагадує відображення у дзеркалі. Вони компенсують цей недолік молодою і красивою дівчиною. Вона символізує нове життя і дає відчуття спокою, хоч, варто наголосити, і тимчасового. Можлива ще й інша причина — заможний чоловік копіює стереотипну поведінку, властиву його соціальному статусові.

Дорогий годинник, костюм, автомобіль і дівчина на мільйон поряд. Це ніби символ його чоловічої сили та здатності задовольнити молоду коханку. Але як у першому, так і в другому випадку дружина — усього лише аксесуар.

Психолог Роберт Чалдіні писав про вплив приємної асоціації. Скажімо, для презентації автівок запрошують привабливих дівчат, це істотно впливає на позитивне сприйняття автомобіля потенційними клієнтами. Тож цілком можливо, що багаті “татусі” також намагаються справити приємне враження на публіку з допомогою красуні дружини. —

Такі стосунки можуть бути щасливими? Чи хоча б тривалими?

О. Манондіз: — Такі шлюби, як правило, тримаються досить довго і видаються цілком щасливими, доки кожен грає свою роль. Але обидва партнери свідомо позбавляють себе справжнього почуття. Простіше кажучи, справжнє кохання змінює людину, а компенсація невирішених внутрішніх проблем, навпаки, залишає на тому самому рівні розвитку.

С. Дмітрова: — Власне, у таких стосунках багато залежить від дружини. Трофейна дружина завжди мусить бути веселою та легкою, аби чоловік почувався комфортно. Крім того, ще до одруження треба визначитися з уподобаннями майбутнього чоловіка.

Що допомагає йому розслабитися після роботи? Кава в ліжко, масаж, приємна розмова?

Ну, і звісно, після весілля трофейна дружинна не може опускати планку, адже біля чоловіка завжди крутитимуться її конкурентки…

Чому в Україні багато дівчат мріє опинитися у ролі такої трофейної дружини?

О. Манондіз: –– Століттями нареченого дівчині обирали її батьки — відповідно до соціального статусу. Дівчині залишалось тільки змиритися з долею. Видати дитину за багатого було неабиякою удачею. Ці мотиви й досі прокидаються у нашій підсвідомості у скрутні часи. Мало того, українським жінкам суспільство й досі нав’язує статус трофею.

Якось мені одна жінка сказала: “Ви ж повинні бути візитівкою свого чоловіка!”.

Я ледь стрималася, щоби не бовкнути зайвого, видихнула і відповіла: “Я візитівка самої себе”.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram