Всі хвороби просто зникнуть: занурьте ноги в оцет на 30 хв і переконайтеся самі

Згілно з китайською системою рефлексології, наші ноги мають природні енергетичні зони, які пов’язані з певним органом в нашому тілі.

Однією з дивовижних процедур є ванна для ніг з яблучним оцтом. Замочіть ноги в оцті один раз в тиждень – і побачите, як зникають всі ваші хвороби! Зціляємося натуральними засобами!

Ванни з яблучним оцтом здавна використовувалися для схуднення, полегшення проблем з травленням, позбавлення від респіраторних проблем і для поліпшення стану шкіри. Джерело.

Наші ноги щодня піддаються впливу численних мікробів, а відсутність оксигенації викликає інфекції, мозолі, неприємний запах, і робить наші кінцівки сухими і шорсткими.

Яблучний оцет містить біологічно активні сполуки, які знищують бактерії і мікроби. Тому він є одним з найбільш ефективних природних засобів для вирішення численних проблем зі здоров’ям.

Він усуває неприємний запах, лікує грибкові інфекції, пом’якшує шкіру, підвищує якість шкіри і багато іншого. Крім того, він дуже простий і зручний у використанні.

Ванночка для ніг з яблучним оцтом

Все, що вам потрібно зробити, це нагріти воду, а коли вона стане теплою, налити її в таз і помістити в нього ноги.

Туди ж додається стакан яблучного оцту і кілька крапель вашого улюбленої ефірної олії (наприклад, лавандової).

Потримайте ноги в цій суміші 30 хвилин, і все готово. Виконуйте цю процедуру один раз в тиждень, і ви відразу побачите різницю.

Щоб позбутися від мозолів, ви повинні потримати ноги в суміші з рівних частин оцту і води протягом 45 хвилин, а потім потерти п’яти пемзою.

Іонна ванна для ніг

Ви також можете використовувати іонну ванну для ніг для детоксикації.

Потрібно використовувати теплу воду, щоб відкрити пори, і сіль як протизапальний і в’яжучий засіб. Іони поглинаються через ноги, і ваше тіло позбавляється від токсинів.

Якщо вода стає темною, це означає, що результат досягнутий.

Існує кілька різновидів такої Ваночки:

Рецепт ванночки із сіллю

Складові:

  • 1 стакан солі Епсома (англійська сіль або сульфат магнію);
  • 1 стакан морської солі;
  • 2 склянки харчової соди;
  • Ефірні олії – кілька крапель (необов’язково).

Інструкції:

Розчиніть сіль в гарячій воді. Дайте їй охолонути, після чого додайте теплу солону воду в миску, туди ж влийте яблучний оцет. Додайте ефірні олії. Тримайте ноги півгодини.

Читайте також: Я забула про окуляри і мама у свої 62 значно краще бачить. А все це чудо-настоянка за копійки

Зауважте, що після ванни ви можете відчути втому і слабкість, але вона очистить ваше тіло і збільшить рівень магнію.

Як бачите, для детоксикації можна використовувати недорогі, але ефективні і натуральні засоби, які допоможуть значно покращити ваше самопочуття.