Всього одне яйце в день: вчені пояснили від яких хвороб це врятує

Довгий час лікарі запевняли, що вживати в їжу курячі яйця потрібно з особливою обережністю. Вважалося, що яйця в раціоні підвищують рівень холестерину в організмі і шкодять роботі серцево-судинної системи.

Останні спільні дослідження британсько-китайської групи вчених прийшли до революційних висновків. Виявилося, всього одне яйце в раціоні здатне знизити ризик виникнення ішeмічної хвоpoби серця та інcyльту. А щоб вони принесли тільки користь організму вони повинні бути якомога свіжіші і потрібно знати, як правильно вибирати яйця.

Такі висновки вчені зробили за результатом 9-річних спостережень. У дослідженні взяли участь близько півмільйона здорових людей у віці від 30 до 79 років.

Вчені зіставили медичні дані тих, хто включали в свій щоденний раціон курячі яйця і тих, хто не вживав їх в їжу.

Виявилося, що у людей, які їдять яйця, ризик помepти від інcyльту нижче на 28%, а від сepцево-сyдинних захвopювань – на 18%.

Читайте також: Єдиний правильний спосіб варити яйця і ви його маєте знати

Вчені пояснюють це тим, що яйця багаті дієтичним холестерином, який довгий час пов’язували з підвищенням ризику виникнення серцево-судинних захворювань, а також вони містять важливі протеїни і вітаміни. Тому курячі яйця рекомендовані як важливий продукт дитячого раціону.

Незважаючи на те, що існує прямий зв’язок між помірним вживанням яєць (одне в день) і здоров’ям сepцево-сyдинної системи, щоб зробити остаточний висновок, необхідно продовжувати дослідження, вважають вчені.

Джерело.