Викиньте ці слова з лексикону і ваше життя змінеться!

Навіщо «жeртвувати», якщо можна «подарувати»?

Все що ви випромінюєте, формує вашу реальність. Хочете ви того чи ні. І слова тут не виняток. Слова – це виражені думки. Але слова не можуть передати всієї багатогранності нашої думки, і часом її простий сенс. І цей виражений спотворений сенс волею-неволею починає впливати на наші власні думки. Не тільки ваші думки впливають на ваші слова, а й ваші слова впливають на ваші думки.

Спробуйте викинути зі свого лексикону непотрібні, низьклвібраційні слова і спостерігайте як змінюється ваше життя! Пропоную почати ось з цих слів:

1. «Борг». Ви нікому нічого не винні і вам ніхто не винен. Часто боргом підміняються щирі почуття. Любіть, тому що ви любите, а не тому що повинні. Дбайте про когось, тому що ви цього хочете, а не тому що ви «повинні». Робіть щось тому що ви вибрали і хочете це робити, а не тому що ви «повинні».

Чим частіше вимовляєте це слово, тим більше обмежуєте себе …  Звичайно, може бути не просто відразу відмовитися від звичних нам слів. Спробуйте замість «повинен», говорити «було б непогано …», «було б чудово, якби …» або «я буду радий, якщо ти віддаси перевагу …» і т.п.

2. «Вина», «винен». Ніхто ні в чому не винен. Ви в тому числі. Перестаньте в чомусь звинувачувати себе та інших. Немає помилок і гріхів. Є тільки досвід.

3. «Жаліти», «жалість», «співчуття». Прислухайтеся навіть до цих слів. Вони ж тільки й роблять, що жалять. Коли ви жалієте себе, ви відчуваєте себе жeртвою, і нею і опиняєтеся. Коли жалієте інших заохочуєте їх стан жeртви. Багато опускаються до жалості до когось, тому так вони можуть відчути себе «вище» інших або «хорошими».

Жаліти можна хіба що комашку, а близьким людям співчувають. Коли ж ти про щось шкодуєш, то, по-перше, упускаєш зараз, по-друге, знецінюєш свій досвід.

4. «Жeртва», «жeртвувати». Про жeртву на кшталт всім і так вже ясно. Однак, друге слово використовується набагато частіше. «Я пожeртвував …», «пожeртвування». Так перестаньте жeртвувати! Жeртва не призводить ні до чого доброго.

Якщо ви віддаєте щось (не обов’язково матеріальне) з почуттям відриву від себе, з почуттям жeртви, з почуттям «який я герой!», то ви несете низькі вібрації, згубно діючі на вас і на тих, хто приймає ваш «дар».

З цього моменту більше не жeртвуйте. «Чиніть підтримку» (якихось благодійним або будь-яким вподобаним вам проектам). Та й навіщо «жeртвувати», якщо можна «подарувати»?

Читайте також: Вчора кращий друг мого чоловіка прийшов до нас в гості…

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram