Визначено найвезучіший Знак Зодіаку. Можливо, це саме ви?

Кожному з нас коли-небудь та щастило в житті. Бувало й так, що траплялися провали з якихось невідомих причин. До кожного з Знаків Зодіаку Фортуна відноситься по-різному.

Зірки змушують нас бути різними в усьому. Характер по Знаку Зодіаку теж у всіх різний, не кажучи вже про такі речі, як удача. Хто ж найвезучіший з усіх нас?

Овен
Овни везучі в усьому. Цим людям щастить як в коханніі, так і в грошах. І в тій, і в іншій сфері це везіння цілком зрозумілу, бо Овни азартні і не бояться програвати, так як їм подобається сам процес гри, а результат є чимось вторинним. Не намагайтеся бути на них схожими – у вас все одно це не вийде.

Телець
Тельцям неймовірно щастить у коханні. І чоловіки, і жінки, народжені під цим Знаком, знають толк в тому, як правильно спокушати людей. Це призводить їх і до фінансових перемог. Якщо Тельці достатньо хитрі, то вони зможуть використовувати знайомства собі на благо завжди і всюди.

Читайте також: Найбільші вороги між Знаками Зодіаку: з ким краще не мати справи

Близнюки
Близнюкам Фортуна допомагає не дуже часто. В основному удача чекає їх там, де виходу просто немає. Якимось неймовірним чином все повертається так, що вони виходять сухими з води. Наприклад, коли фінанси зовсім закінчилися, хтось дарує їм зайву тисячу. Близнюки – це як раз ті, кого часто називають халявщиками.

Рак
Ракам дуже щастить в грошових питаннях, коли йдеться про те, куди вкласти наявні кошти. Це природжені бізнесмени, які завжди знають, як примножити свій капітал і не потрапити в боргову яму. Вони вміють заводити правильні знайомства. На початку життєвого шляху Раки знаходять друзів, які ніколи від них не відвертаються.

Лев
У Левів багато вад і слабкостей, тому Фортуна їм потрібна частіше, ніж іншим Знакам. Удача балує їх людьми, які дарують Левам всю свою любов. У Левів багато друзів і завжди є кохана людина, але не тому що вони такі класні, а тому що так хочуть зірки і Всесвіт.

Діва
Дівам удача посміхається тоді, коли вони цього не очікують, але значно рідше, ніж іншим Знакам Зодіаку. Це компенсовано їх вміннями і талантами доводити будь-яку справу до кінця. Діви вміють зберігати гроші, говорити тільки те, що потрібно, і розв’язувати війни тільки в самий відповідний момент. Такі собі стратеги і дипломати.

Терези
Терези- це майже що Діви в плані везіння. Всесвіт обділив їх везінням багато в чому, але у них є один великий плюс. При народженні зірки дають Терезам якусь нереальну грацію і харизму. Ця чарівність рятує їх від фіаско, допомагає в коханні і просто приносить успіх.

Скорпіон
Скорпіони і від природи сильні, і удачливістю наділені по саме не балуй. Це проявляється в тому, як вміло вони уникають проблем в складних ситуаціях. Якщо в офісну будівлю потрапить бомба, то виживуть тільки Скорпіони. Якщо настане кінець світу, то Скорпіонам доведеться відновлювати населення Землі.

Стрілець
Стрільцям неймовірно сильно щастить, причому це не залежить від того, що вони роблять. Їм досить чогось дуже сильно захотіти. Мине небагато часу, і вони побачать перші плоди своїх бажань. Їм можна позаздрити, так як їх удача порівнянна з удачею Овнів, а в чомусь навіть їх перевершує.

Козеріг
Запитайте Козерога, чи щастить йому, і він відповість вам, що ні. В їх власних очах вони є мучениками і досягають всього самі, хоча насправді все навпаки. Доля постійно дає їм шанс перемогти у відборі на хорошу посаду на роботі. У коханні Козерогам теж везе, але вони цього частенько не помічають або не користуються шансами.

Водолій
Ще одні улюбленці долі. Водолії люблять ризикувати, за що доля нагороджує їх перемогами. У багатьох фільмах ви бачите героїв, які мудрі і знають дуже важливу інформацію, яку продають. Так ось, Водолії такі ж. Вони завжди на крок попереду, тому що знаю більше за інших. Як? Невідомо. Напевно, це удача.

Риби
Рибам щастить досить часто, однак Всесвіт майже завжди бере щось натомість у них. Якщо Риби не вгадують, в чому їм може не пощастити, то часто зустрічаються з труднощами. Невдачливими Риб назвати складно, але і улюбленцями Фортуни назвати теж язик не повернеться.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram