“Я така, що й у ліжко залізу”-Полякова розповіла, як вони із Кухар з’ясовували стосунки за лаштунками

Співачка Оля Полякова, яка  нині підкорює паркет у “Танцях з зірками” на запитання Катерини Осадчої про існування ревнощів від чоловіка  після її пристрасних номерів зі Степаном Місюркою, вона рішуче відповіла.  За матеріалами Ivona

“Вижене – прийду до вас із Горбуновим жити. Я така, що й у ліжко залізу. Коли він мені каже, що йому щось не подобається, я кажу: “А грошенята тобі подобаються?”. Він відповідає, що так”. Не оминула увагою Осадча у розмові і стосунки на шоу між співачкою та членом журі – Катериною Кухар. Оля встигла отримати від суворої балерини і “двійку”, і критику своїх танців.

Читайте також:Оля Полякова розчулила фанатів зворушливим знімком з донькою-красунею (фото)

Виявляється, за лаштунками дівчата все ж таки з’ясовували стосунки.

“Я до неї підійшла і кажу: Катю, це ви справді так мене не любите? На що вона каже: Боже, Олю, я так люблю ваші “Шльопки”, так люблю вашу творчість. Один – злий поліцейський, інший – добрий, як MONATIK, усіх любить, усім ставить хороші оцінки. І Каті складно, тому що вона, будучи мініатюрною балериною, стільки бруду на себе взяла після тієї двійки”, – зазначила Оля. На цій фразі зявилася сама балерина і дівчата, привітавшись, поцілували одна одну.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram