Я вам розповім мою історію … Історію, яку раніше не чув ніхто-Настя Каменських (відео)

Співачка запускає свою власну лінію вбрання.

Своїм новим досягненням зірка похвалилася у соціальній мережі Instagram. Знаменитість, яка останнім часом сильно схудла і постійно пропагує у своєму мікроблозі здоровий спосіб життя, починає продавати власний спортивний одяг.

“Сьогодні для мене дуже важливий день! Я вам розповім мою історію …

Історію, яку раніше не чув ніхто. Але тепер час настав. За останні два роки я дуже змінилася. Це сталося завдяки спорту. І сьогодні я запускаю лімітовану колекцію спортивного одягу NKsport! Для всіх дівчат, які хочуть стати кращими! Для таких самих, як і я. Якщо я змогла – ви теж зможете!” – написала Настя у соцмережі.

Читайте також:Бліда і худа: шанувальники переживають за стан вагітної Ольги Фреймут (фото)

Сегодня для меня очень важный день! Я вам расскажу мою историю… Историю, которую раньше не слышал никто. Но теперь время настало😌 За последние два года я очень изменилась. Это произошло благодаря спорту😍 И сегодня я запускаю лимитированную коллекцию спортивной одежды NKsport! Для всех девушек, которые хотят стать лучше! Для таких же, как и я. Если я смогла – вы тоже сможете! Переходите по ссылке в профиле на сайт NKsport. Коллекция будет представлена эксклюзивно на @modnakasta #настякаменских #nkblog #nksport

Допис, поширений Настя Каменских (@nkblog)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram