Я вкрала чоловіка у найкращої подруги. Як жити далі?

Моя історія дуже схожа на серіал з сумним сюжетом. Так вийшло , що я вкрала чоловіка у своєї найкращої подруги. Самі зрозумієте …. Не можна почуттям наказати зникнути і розчинитися . От і думаю … – як тепер жити далі ?

Ми були разом 3 роки. Любов таки пройшла . Мені навіть здалося , що її ніколи й не було. Мені дуже соромно. Виходить , що я використовувала і Іру , і Льошу. Як жити далі після того , що я накоїла ?

Почала пити. Подумала , що Льоша сам від мене піде . Ні! Не пішов. Що він зробив ? Став ще більш ласкавим зі мною! Бачив , куди я « кочусь » і запропонував мене закодувати . Він зібрав чималу суму для цих цілей. А я взяла ці гроші і витратила на сукні , спідниці , косметику. Вирішила , що він розлютитися і розчарується в мені. Олексій простив мені і це « хуліганство». Замість сварки і «розборок» обсипав мене красивими словами і компліментами. Я навіть здивувалася. Інший би вже давно натякнув , що ми з ним зовсім не пара. Цей – ні в яку!

Я провокувала чоловіка на скандали , а він продовжував мене любити і обдаровувати подарунками. Якийсь «до дивацтва» ідеальний чоловік ! Невже такі є не тільки в казках і фільмах ? Здавалося б , заздрити самій собі потрібно , а я вже так втомилася від його уваги !

Пригадую свою однокласницю. Вона розповідала , що зустрічалася з людиною, яка занадто часто говорила їй про любов . Обіймав і цілував . Для Оленки це було справжнім кошмаром! Однак розлучатися з ним вона не поспішала. Адже і з такою увагою їй погано але без нього не краще. Пройшло вже багато часу. Олена досі з тим же Мішею . І заміж вийде за нього , коли запропонує. Подружка вірить , що любов прийде з часом . Ох , як же вона помиляється ! Я не вірю у « раптову » появу сильних почуттів .

Не хочу жити без любові! Бог вирішив покарати мене за мій такий страшний гріх . Я заслужила це покарання ! А що мені зробити , щоб це все скоріше закінчилося? Я так багато вже пережила …. Дала собі обіцянку – ніколи нічого подібного більше не сотворю .

Хочу « сплавити » чоловіка туди , звідки його взяла ! А він хоче бути тільки зі мною і не бачить поруч з собою нікого окрім мене. Як він міг так закохатися ? Навіщо ? За що мені це ? Я встигла поплатитися сповна за свої неадекватні вчинки. Як зупинити подальший перебіг несправедливості ?

Мама радить таємно виїхати. Не можу ! Вирішила почати курити і матюкатися . Чоловік таких жінок терпіти не може! На зраду поки немає бажання йти ( це буде зовсім вже жорстоко !) . Сподіваюся , що вистачить сигарет і матірних снів !

У мене виникло таке відчуття , що я зачарувала цю людину. Навіщо – не знаю. Сходити б до ворожки якоїсь, щоб зробити « відворот ». Боюся , що потраплю до шахрайки і віддам ціле море грошей « в порожнечу ».

Влаштувати скандал з його батьками ? Та ні за що ! Його мама і тато – «золоті» люди! Їх я точно не ображу і в образу не дам. Вони стільки для мене доброго зробили …. Звикла платити добром за добро. Ніхто не винен, що у мене нічого не склалося з їх сином.

Смішна ситуація ! Тисячі жінок мріють знайти чоловіка. А я мрію скоріше позбутися від нього ! Скажете , що я абсолютно нормальна ? Навряд чи !

Ненавиджу себе за те , що даремно втратила подругу і несправедливо « розбила » її щастя. Як повернути колишню дружбу? Не знаю …. Вона не зможе пробачити мене . Я розумію її , але не в змозі приймати ту реальність , яку проживаю в даний момент.

У якомусь цікавому журналі я прочитала пораду: « змиріться і живіть з чоловіком далі . Звикніть , закохаєтесь знову і будете щасливі ». Хіба таке можливо? Спробую . Це таке важке випробування . Не кожна людина здатна його витримати . Я повинна піти на це , щоб позбутися від повсякденного кошмару !

Дуже шкодую , що пішла на річницю їхнього весілля. Адже там мене Льоша і «зачепив ». Спочатку все було відмінно. Круті зміни відбулися після того , як я станцювала самий запальний танець. Він на мене такими очима подивився в той момент …. Ви б бачили його очі! Льоша окидав мене таким поглядом , що я відчувала по всьому тілу легкий удар струмом.

Через дві години Олексій запросив мене на повільний танець. Після кружляння в танці у нас все і « закрутилося ». Він ні на хвилину не відходив від дружини , але не зводив з мене своїх сірих очей. Сумніваюся , що вона нічого не помітила.

З Іриною ми дружили більше п’ятнадцяти років. Ми ніколи один одного не зраджували , ділилися секретами і таємницями один з одним. До речі смаки були у нас різні (я маю на увазі все те , що якось стосується зовнішності чоловіка ) . Як могло статися те , що сталося ? Відповідь на це питання до цих пір не знаходиться.

Мене мучить совість. Намагалася «вилити » в вірші все , що відчуваю . Стало легше лише на час. Вірші написані, а проблема не йде. Мама прочитала «елементи» моєї творчості і про багато здогадалася . Через день після прочитання вона вивела мене на відверту розмову. Тоді я їй і « відкрилася ». Ми плакали удвох , обнімалися. Мені стало набагато легше. Мама хотіла сама поговорити про все з Льошею , але я не дозволила їй це зробити. Обіцяла , що сама розберуся , тому що завжди намагалася бути самостійною.

Через тиждень спробую просто подати на розлучення. Готова відмовитися від усього майна заради свободи ! Головне , щоб я не завагітніла. Решта – дрібниці . Не люблю всякі такі « заходи» , але доведеться це пережити.

Читайте також:  “Я дуже розчарувалась у людях, покликаних служити Боговi”.Священик штовхав мене на… вбивство

В суд я поїду одна. Льоша зі мною їхати не погодиться. Він вже говорив , що не віддасть мене іншому, що залишиться зі мною назавжди. Краще б він мені збрехав !

Краща подруга навіть фотографії все порвала , щоб про мене не згадувати. Однак від минулого їй не піти (як і мені). Далі – існування. З ним нам точно потрібно боротися. Перемотати б події і змінити їх , щоб життєва лінія була побудована по- іншому. У цьому я точно безсила !

Шукаю свій паспорт , щоб не забути його . Нехай все вийде. Як тільки я поверну собі своє старе прізвище …. Повернеться колишнє щастя! З нетерпінням очікую його повернення. Дні « мучать » мене своєю повільністю . Мрію стрілки годинника перекрутити , щоб хвилини летіли швидше.

Мені щиро шкода Льошу. Йому буде набагато болючіше , якщо ми розлучимося через рік або через два. Краще зробити « страшне » зараз . Подивимося , як складуться далі дні і ночі !

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram