Я все розумію, я негідниця та заборонене кохання зробило мене кращою і добрішою

Це було друге вересня, я вийшла з аудиторії викинути сміття. Іду і відчуваю на собі пронизливий погляд, аж до кісток. Обертаюся і бачу його …

Очі в очі, наче струмом пронизuло. Злякавшись, я пішла далі. Трохи пізніше я дізналася, що це мій викладач. Коли він побачив мене у себе на парах, був розгублений. Довго грали роль, що непомічаємо один одного. Потім почалося. Погляди, якась надмірна увага.

Спочатку я була холодна (місяці 2-3), але потрохи почала відповідати тим же. В результаті дізналася, що він одружений і має донечку. Але у нас нічого не було, тільки платонічні відносини. Типу, поговоримо про життя. Завжди був поруч, допомагав, що не попрошу, все зробить!

Читайте також: Дуже захотілося побачити ЙОГО

Весь рік був моєю “паличкою виручалочкою”. Трохи ближче до літа у мене з’явився молодий чоловік. Літо ми провели разом, намагалuся перемкнути увагу  нового чоловіка. Коли мій викладач побачив нас разом (це було свято до Дня міста, концерт, він був з дружиною, я з новим чоловіком, але це не завадило йому привітатися зі мною незадоволено) він був злий, погляд змінився, весь концерт не зводив очей, довелося трохи відійти, щоб не зустрічатися поглядами.

Йшов другий рік … Після свята його як підмінили. Він чіплявся до кожного слова, звичайно до всього. Спочатку терпіла його вибрики, він навіть занизив мені оцінки! Але потім, почала поводитися також! Ох, він був у мене бідний. Я постійно його ставила в незручне становище, коротше “його ж салом, та по його ж шкурі!” Після Нового Року ми не могли провести ні дня, щоб не побачити один одного. Ще раз повторю, інтuму не було!

У нас саме духовний зв’язок, я завжди знала, де його знайти. Я відчуваю, від нього виходить те ж саме! Так пройшов ще один рік. Влітку ми бачилися кілька разів, розмова була на весь день. Він навіть сказав мені: «Я так нудьгував!». Відносини з моїм хлопцем були хороші, він прекрасна людина і дуже мене любить. Але у нас немає такої іскри, точніше у мене до нього. Мені так соромно, я вічно думаю про свого викладача. І найважливіше, що мене вразило, було те, що в один прекрасний день на концерті (знову в місті, був фестиваль року) я була зі своїм хлопцем, подругою і другом.

Він був з дружиною і друзями. Коли вона йшла вона так дивилася на мене, це була чиста ненависть.

Я все розумію, я негідниця, що у нас іноді бувають розмови і що він думає про мене. І більше всього на світі я хотіла б бути з ним разом. Але я не зможу йому сказати  про те, щоб він пішов до мене. Я краще, все життя буду його любити, ніж зруйную його сім’ю.

Зараз йде вже третій рік. Мої почуття до нього все ті ж. Хімія все та ж. Але я більше не подаю виду, ставлюся, як до звичайної людини. Хоча і люблю. Але вирішила, що нехай він буде щасливий, нехай навіть не зі мною! Але тільки буде щасливим! Вдячна йому за мої почуття, я стала писати вірші, стала м’якою. Мої страждання, дають мені натхнення. Я просто не знаю, чи правильно я вчинила або може мені потрібно боротися за щастя?

Джерело.

Автор: Анна

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram