Я зрозуміла це, коли ще важила на 25 кг більше: три секрети краси Наталії Могилевської

Українська співачка та переможниця оновленого проекту “Танці з зірками 2017” в спецпроекті для видання Ellе розповіла декілька секретів її ідеального вигляду.

Спільний спецпроект видання Ellе.ua та бренду Givenchy відкрив шанувальникам секрети української виконавиці. Пише “24 канал”

Фізична підготовка

Наталія Могилевська поділилась, що після перемоги на проекті “Танці з зірками” вона досі продовжує займатись танцями. Крім того, вивчає інші напрями, в тому числі сучасну хореографію. Зірка також займається реабілітаційною клінікою Бубновського за системою кінезіології, – завдяки їй артистці вдалося уникнути двох oпepaцiй на розірваних зв’язках у плечах.

Здоровий спосіб життя – це ще одна тема, про яку мені б хотілося говорити з людьми. Хоча традиційна медицина часто необхідна, дуже багато процесів можна зупинити, не доводячи до важкої стадії, коли вже потрібно відрізати те, що врятувати неможливо. На допомогу – правильне харчування, правильне мислення, віра в себе.

Я постійно підтримую на хорошому рівні своє здоров’я завдяки реабілітаційної кiнeзioлогії. Це щось на зразок “розумного” спортзалу,– зазначила Наталія.

Читайте також:Ефeктно та cтильно: Наталя Могилевська прикрасила обкладинку глянцю (фото)

Харчування

На питання, як Могилевській вдалося швидко схуднути і прийти в відмінну форму, вона відповіла, що у її раціоні немає борошняних продуктів та солодкого. Якщо співачка і їсть шкідливу їжу, то дуже зрідка і лише до обіду.

Вуглеводи, фрукти теж краще їсти в першій половині дня. Білки з овочами – в другій. Вранці віддаю перевагу кіноа з фруктами, ягодами, йогуртом і медом. Можна навіть локшину з овочами. На другий сніданок – фрукти, ягоди або знову крупи, якщо потрібні сили. Увечері – риба або сир з теплими овочами типу рагу або приготованими на пару,– поділилася зірка.

Вона додає, що головне не мучити себе дієтами. На її думку, неможливо схуднути, постійно недоїдаючи: “Секрет полягає в елементарній схемі живлення і легких фізичних навантаженнях. Потрібно обов’язково що-небудь з’їсти 4-5 разів на день”.

Б’юті-догляд

Наталія Могилевська зізналась, що у неї немає часу на домашній догляд, тому доводиться раз в тиждень ходити до косметолога. Але найкращий б’юті секрет, який вона рекомендує всім жінкам – це медитація.

Я впевнена, що кращий догляд для обличчя – це медитація, під час якої всі лінії розслабляються, щічки піднімаються, погляд ясний, лоб розгладжується, – реальний ліфтинг-ефект!

Взагалі жінка стає красивою, коли вона щаслива. Я зрозуміла це, коли ще важила на 25 кг більше, але вже почала медитувати,– підсумувала співачка.