Найбільші маніпулятори: як чоловік керує жінкою відповідно до знаку Зодіаку

Деякі люди, схоже, народжуються з талантом маніпуляції, в той час як інші, схоже, вивчають її, щоб стати професійними маніпуляторами. Кожен знак Зодіаку має індивідуальний набір поводжень і якостей, відповідно до яких можна з’ясувати, як він здатний маніпулювати оточуючими людьми і як це припинити. Ось як він вами керує, в залежності від його знаку Зодіаку.

Овен (21 березня – 19 квітня)
Оскільки чоловік-Овен вважає всіх конкурентами, він не думає, що маніпулює будь-ким – він просто використовує будь-яку стратегію, завдяки якій може виграти. Ви – не просто дівчина, ви – противник, і він зробить все можливе, щоб змусити вас зробити те, чого він хоче, щоб стати переможцем.

Телець (20 квітня – 20 травня)
Телець використовує почуття провини як спосіб маніпулювати іншими. «Закінчуй вечеряти, в світі повно людей, що голодують!» «Тобі не подобається мій подарунок? Але я обійшов три магазини, щоб знайти його!» Ніхто не любить відчувати себе зрадником, тому ви йдете у нього на поводу і погоджуєтеся з ним.

Близнюки (21 травня – 20 червня)
Хлопець-Близнюк неймовірно чарівний, і ви, ймовірно, навіть не дізнаєтеся, що він грає з вами. Він діє так, ніби він хлопець року, і коли він запозичує ваш автомобіль без дозволу і потрапляє в авaрію, він буде абсолютно приголомшений, коли ви висловите йому все, що ви про нього думаєте.

Він не розуміє, як ви можете злитися, коли він робить буквально все для вас. Ви почнете сумніватися в своїх висновках щодо нього. Він не просто взяв вашу машину, він хотів з’їздити і купити особливий подарунок для вас, опівночі, в суботу, але не зміг.

Рак (21 червня – 22 липня)
Чоловік-Рак хороший в маніпулюванні людьми емоціями. Ви будете так стурбовані його сльозами, що повністю забудете, що сварилися з ним щодо його дивної таємничої поведінки. Але не забувайте, що ви заслужили право на емоційний сплеск, а не він.

Лев (23 липня – 22 серпня)
Лев відмінно справляється з усіма видами маніпуляцій, але найбільше йому це вдається в компліментах. «О, ти одягла це?» Або: «Більшість людей не могли влізти в цей одяг, але на тобі він виглядає приголомшливо». Не піддавайтеся його маніпуляціям – єдина думка, якій можна довіряти, – це ваша власна.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
Маніпуляції Діви – цілеспрямовано натискати певні кнопки. Якщо ваші думки в чомусь розходяться, він зробить вигляд, що сперечатися – недобре, і згадає пару речей, якими ви або ще хтось вразили його в минулому. Це відмінний спосіб перевести стрілки з себе на іншу проблему.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Основний спосіб маніпулювання чоловіків-Терезів також вкрай нелояльний – він буде висміювати вас перед друзями. Ви будете з ним на вечірці або якійсь зустрічі, і він розповість веселу (чи не зовсім) історію про те, як ви з глузду з’їхали, коли він відмовився ходити з вами по магазинах. Коли навколишні розсміються, ви будете почувати себе приниженою і почнете ставити під сумнів свою поведінку.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)
Скорпіони – майстри маніпуляції, тому не дивно, що вони будуть робити безліч маніпуляцій, таких як флірт, планування, вина і хабарництво, щоб назвати декілька. Один з їхніх основних способів маніпулювання полягає в тому, щоб вселити страх, а потім запропонувати спосіб полегшити цей страх.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)
Чоловік-Стрілець буде шукати поради у інших, а потім просто піде і зробить все, що хотів зробити. Коли ви викличете його на відверту розмову, він може назвати вам сотні причин, чому ваша пропозиція була не настільки привабливою і чому вона не спрацювала для них. Він так заморочить вам голову, що ви будете не раді, що почали розмову.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)
Оскільки Козероги – роботяги, які прагнуть до успіху, вони, як відомо, маніпулюють співробітниками, щоб досягти бажаного результату. Один з їх методів полягає в тому, щоб зробити нелогічну пропозицію, а потім, слідуючи їй, зробити розумну, так що другий варіант здасться настільки здійсненним, що ніхто не зможе відмовитися від нього.

Водолій (20 січня – 18 лютого)
Водолії емоційно відірвані від інших, і це може послужити їм непогану службу. Якщо ви засмучені через те, що він зробив щось образливе чи неправильне, він просто відмовиться вибачатися, навіть якщо він був неправий, а ви не зробили нічого поганого. Очевидно, його спокій і впевненість повинні свідчити про його невинність, і ви починаєте вибачатися.

Риби (19 лютого – 20 березня)
Чоловік-риби виразно володіє навичками маніпуляції. Він може сказати одне, а потім зробити все по-іншому. Він сучасний Том Сойєр, тому що він змусить тебе робити щось замість нього, тому що у вас це виходить куди краще.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram