Як чоловіки вбuвають своїх дружин

Чому руйнуються сім’ї?

Адже на момент весілля перед вівтарем завжди (або майже завжди) стоять дві закохані людини, які щиро хочуть ощасливити один одного. Але кохання – така штука, яку неможливо налити в пляшку, закупорити і знати, що вона нікуди не дінеться.

У розлученнях винні обидва, але зараз хотілося б відійти від звичного шаблону і просто і ясно сказати про те, як мимоволі чоловік руйнує сім’ю і вбuває свою дружину.

1. Брак уваги

Увага для жінки – це її повітря, її їжа. Навіть якщо у вас був важкий день, нічого не заважає обійняти дружину і просто так постояти. Якщо немає сил сказати про те, яка вона у вас гарна і як сильно ви її кохаїте. Цього нема? Вона вирішує, що вона вам не потрібна. Їй все одно, що ви так не думаєте. Немає дій по відношенню до неї, які проявляють ваше ставлення, значить, ніж вже кинуто …

2. Брак похвали

Жінки хвалять чоловіків, знаючи, наскільки для них це важливо. Але і їм теж потрібна похвала. За смачні котлети, за те, що вона встигла проскочити з дитиною з музичної школи до години пік, за те, що вона розумна, мудра, любляча, хороша в ліжку або просто чудова дружина.

3. Брак романтики

Пам’ятайте, як це було на початку? Квіти, якісь пісні під гітару, маленькі сюрпризи, очікування під під’їздом. На цю тему згадується анекдот:

Вирішили дід і бабка згадати своє перше побачення, як в молодості, зустрітися.
Ну, дід вирядився, квіточок зірвав, стоїть в умовленому місці. Годину стоїть на морозі, дві стоїть, три – баба не прийшла. Нарешті замерз до кісток, заходить в будинок, а дружина червона від тепла сидить на печі. Дід кричить: “Ти чого не прийшла?” А баба, посміхаючись, каже: “А мене мамка не пустила”.

Такі речі підживлюють жінку, вони наповнюють її енергією і змушують вірити в те, що ваші стосунки живі. Від романтики жінки розквітають. Не давайте рутині заїсти вас ні через 5, ні через 15, ні через 30 років.

4. Багато критики

Критика буває конструктивна і деструктивна. Так ось, навіть велика кількість справедливої критики теж впливає на жінку руйнівно. Підозрюю, що на ранніх стадіях відносин ви так до неї не чіплялися. Знаєте, що ваша критика зробить? Ні, краще стати не допоможе. Вона знищить здорову самооцінку вашої дружини, а вас перетворить в тирана. І це вже ніж в спину!

5. Порівняння

Скажіть чесно, вам сподобається, якщо ваша дружина почне порівнювати вас з іншими чоловіками? Скаже, що у її начальника фігура краще, а сусід Костя на всі руки майстер, не те, що ви. Не думаю, що ви будете в захваті. Порівнюючи дружину з іншими жінками, ви говорите: “Ти явно так собі на їхньому тлі. Вони мені подобаються більше, ніж ти “. Це ж просто постріл в голову для вашого кохання, сім’ї і відносин. Може, ви й не спеціально видали таку фразу, але вона може поранити на все життя.

І головне! Кохання – це боязнь образити, сказати худе слово, принизити кохану людину. А якщо створювати сім’ю не заради любові, то заради чого це все?

Читайте також: Чому жінки живуть довше, ніж чоловіки?

Джерело.