Як Дональд Трамп принижує свою дружину Меланію (фото)

Американцям не подобається поведінка їхнього нового президента. А особливо те, як він ставиться до своєї другої половинки.

Багато громадян США зізнаються, що недолюблюють 45-го президента Дональда Трампа. А от до його дружини Меланії вони чомусь відчувають зовсім інші почуття. Перша леді “штатів” американцям подобається, багато хто впевнений, що вона прекрасна і добра людина, тому вони час від часу її навіть шкодують, коли бачать, як її чоловік до неї ставиться.

Наприклад, користувачі мережі звернули увагу, що в порівнянні з Бараком Обамою чи Рональдом Рейганом, які завжди, притримували своїх дружин під руку, Дональд поводиться зовсім інакше. Висновок – Трамп не поважає Меланію.

“Коли чоловік і жінка спускаються сходами, чоловік повинен йти попереду. Логіка в тому, що, якщо жінка спіткнеться або впаде, чоловік зможе зловити її, – пояснила експерт з етикету Жаклін Уітмор. – Але на фото ми добре бачимо, що Дональд Трамп йде не на сходинку або дві попереду, а на кілька метрів. Це може бути ознакою егоїзму або простого поспіху, але в будь-якому випадку Трамп є прикладом для країни, тому повинен показувати інші моделі поведінки”.

Читайте також:Світлана Лобода потрапила в аварію в орендованому дорогому Rolls-Royce (відео)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram