Як Кетрін: шанувальниця герцогині Кембриджської підірвала Instagram копіями образів кумира

У герцогині Кембриджської багато шанувальників в Британії.

Її не раз визнавали іконою стилю, а її світські виходи намагаються копіювати багато дівчат. Але вдається це тільки найуважнішим і відданим прихильницям.

Однією з них є 29-річна британка, теж, до речі, на ім’я Кейт, яка майстерно копіює наряди своєї улюблениці – герцогині Кембриджської, і витрачає при цьому в рази менше грошей на гардероб.

Кейт Урбанські, так звуть дівчину, зізнається, що купує такі ж речі, як у Кетрін, на eBay або шиє на замовлення у кравця. Своїми образами, які є копією образів герцогині, Кейт ділиться в Instagram. І за останній час на її сторінку підписалося більше восьми тисяч чоловік.

Дівчина зізналася, що на всі образи, які їй вже вдалося повторити, вона витратила всього 7 тисяч фунтів (близько 9 тисяч доларів). За її словами, це мало, особливо якщо порівнювати з нарядами самої герцогині, яка часто і вміло поєднує люксові бренди з одягом з мас-маркету.

Читайте також: Сумістність в шлюбі за першими літерами імені: а у вас зійшлося?

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegramта Instagram

 

Just a quick one 🙂 #replikate #katemiddletonstyle #katemiddleton #duchesskate #duchessofcambridge #duchesskateofcambridge

Публикация от GreatRepliKate (@greatreplikate)


Джерело.