Як красиво старіти: 10 незамінних уроків від дам за 50

Вже десь після 30, а то і раніше, жінки приносять себе в жeртву побутe і йдуть в тінь, мовляв, куди вже в такому віці.

Так, можна сказати, що для підтримки краси і молодості духу потрібно багато грошей, часу, а тут чоловік, діти, проблеми, турботи. Але подивися, наприклад, на француженок: таке відчуття, що їх життя після сорока тільки і починається. Вони доглянуті і мають якусь невловиму привабливу енергетику.

Ми вирішили розібратися, що потрібно робити, щоб старіти красиво. Адже саме зараз, коли старість – це лише твоє майбутнє, ти можеш зробити все можливе, щоб одного разу увійти в цей стан з гордо піднятою головою.

Красиві жінки у віці
Багато хто вважає, що гарне старіння – це міф, і роки не прикрашають нікого. Але перед тобою численні приклади людей, які і на шостому, і на сьомому десятку виглядають достойно. І ось кілька секретів, які відрізняють їх від більшості.

СЕКРЕТИ КРАСИВОГО СТАРІННЯ

Їжа як релігія
Ми те що ми їмо. На думку цілого ряду лікарів, харчування впливає на стан шкіри і на вікові зміни, оскільки людина отримує величезну кількість необхідних вітамінів і мінералів саме з їжею, а не з харчовими добавками. Найчастіше налягай на продукти з натуральним яскравим забарвленням, так як вони багаті вітамінами A, C, E, D і K.

Перетвори прийом їжі в культ, і вона буде приносити тобі, крім насичення, ще й радість. Балуй себе красивими, а іноді вишуканими стравами, і ти помітиш, що приготування більше не тягар.

Справа не в кількості, а в якості одягу
Навіть жінки з середнім доходом купують собі дорогі і комфортні речі – кашемір, шовк, хороше взуття і хоча б одну дорогу сумку. Все разом це складається в елегантний стиль зрілих жінок, яким так захоплюються оточуючі.

З віком соціальне життя не сходить нанівець
На відміну від наших жінок, які часто вибирають телесеріали і сон замість соціального життя, француженки, особливо в великих містах, стають більш активними. Діти виросли і не вимагають постійної уваги, побут налагоджений – саме час ходити по вечірках, гостям, хорошим барам, кіно і так далі.

Активне соціальне життя тримає в тонусі – стрижка, укладання, доглянуті руки, гарний одяг на вихід і обов’язково зручні туфлі на підборах.

Не існує вікових меж для гарного вигляду
Прийнято вважати, що після сорока приходить друга молодість – багато досягнуто, засвоєно, саме час насолоджуватися все ще хорошою фізичною формою і досвідом. Адже жінка може бути красивою, тільки коли вона відчуває себе бажаною.

Відкритість новому
Кожен день бажано навчатися чомусь новому і зберігати інтерес до життя. Все це омолоджує людини і змушує очі світитися юнацьким блиском. Вивчай іноземні мови, освоюй техніку і нові програми.

Тільки вперед
Складно рухатися далі, якщо ти весь час дивишся в минуле. Вчися на своїх власних помилках і перестань шкодувати про те, чого вже не можна змінити. Справитися з цим допоможе медитація або заняття йогою, а також мрії і бажання змінюватися.

Фізичні навантаження
Кардіонагрузки добре підходять для позбавлення від зайвої ваги, але з віком нам потрібно не стільки тонка талія, скільки міцні м’язи. Незабаром після 30 ти починаєш втрачати м’язову масу (близько 5% кожні 10 років), і необхідно її підтримувати. Саме тому для красивого старіння потрібні вправи на силу і витривалість.

Макіяж
Багато хто помилково вважає, що з віком жінці потрібно більше косметики. Насправді це велика помилка, і існує ризик перестаратися з макіяжем, що зробить тебе неприродною і зовсім не молодою. Але присутній він повинен бути, щоб приховати недосконалості шкіри і привернути увагу до достоїнств.

Почуття гумору – потужний антиоксидант
Стався до життя з позитивом, пропускай через себе тільки світлу її сторону. Жартуй, і не тільки про те, що тебе оточує, але над собою. Адже сміх, як відомо, продовжує життя.

Вік – не хвороба
Найголовніше – це усвідомлення і прийняття себе. Не шкодуй про втрачені роки, твори свою історію і спогади зараз. У кожного періоду життя є свої радості та плюси. Чекай від кожного дня яскравих і незабутніх моментів, і це напевно подарує тобі життєву енергію і прибере парочку зморшок від смутку.

Вік не повинен бути перешкодою для краси! Як бачиш, необов’язково витрачати багато на косметологію і пластичну хірургію, все починається з твоїх думок і ставлення до життя. Вибір за тобою: сидіти в пом’ятому халаті біля телевізора або відкритися цього світу.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні…

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram