Як нами маніпулюють діти: 14 вдалих прийомів…

Наші діти – відмінні маніпулятори.

Висококласні та професійні! Адже ми, дорослі, часто навіть не відстежуємо їх прийоми. Але саме завдяки різноманітним дитячим маніпуляціям у вашому будинку з’являються незрозумілі і абсолютно непотрібні предмети, чеки з супермаркету все частіше викликають хворобливе жаль, а перебування на батьківських зборах – бажання від сорому забратися під парту.

Сьогодні ми представляємо вам 14 найбільш вдалих дитячих маніпуляцій, почувши які кожен батько, немов кролик перед удавом, моментально втрачає волю і логіку….

Наші діти – відмінні маніпулятори. Висококласні та професійні! Адже ми, дорослі, часто навіть не відстежуємо їх прийоми. Але саме завдяки різноманітним дитячим маніпуляціям у вашому будинку з’являються незрозумілі і абсолютно непотрібні предмети, чеки з супермаркету все частіше викликають хворобливе жаль, а перебування на батьківських зборах – бажання від сорому забратися під парту.

1 1. Я ще трішки пограю (подивлюся мультики).

2 2. А мама мені дозволяє!

3 3. Я щось погано себе почуваю.

4 4. Я більше ніколи так не буду.

5 5. Воно саме!

6 6. Я не винен!

7 7. А можна мені попити?

8 8. Купи мені це, а я обов’язково…

9 9. А у Женьки таких три…

10 10. У мене сьогодні немає домашніх завдань.

11 11. Навіщо мені грамотно писати?

12 12. Ти найкраща у світі!

13 13. Я від вас піду!

14 14. Ну будь ласка…

1. Я ще трішки пограю (подивлюся мультики). Так-так, спочатку ще трішки, потім ще трішки, а потім ще… Ви і оком моргнути не встигнете, як «чуточка» перетвориться на мінімум годину, а тут вже не тільки їсти – спати пора!

Тому що процес гри, як і мультики, не закінчуються ніколи, це просто варто запам’ятати!

Вихід: чітко дотримуйтеся режиму дня.

Якщо обід призначений на 14.00, а відбій о 21.00 – проявіть силу волі і не піддавайтеся на жодні вмовляння.

Добре діє «ефект будильника», заведіть на певний час годинник або мобільний телефон і повідомте дитині що гра припиняється за сигналом.

2. А мама мені дозволяє! Так-так, буквально кожна мама дозволяє своїй дитині і Снікерс замість обіду, і гуляти без шапки! Цей спосіб на «відмінно» працює з татом, бабусею або нянею, особливо якщо мама в будинку – незаперечний авторитет

Читайте також: Трішки позитиву. Коли твоє маля не дає спати (фото)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram