Як позбутися від ревнощів і перестати ревнувати без приводу?

Як боротися з ревнощами і позбутися від патологічної ревнощів ? Як перестати ревнувати без приводу ?

Щоб справитися з ревнощами полюбіть в першу чергу себе , зрозумійте , що ви гідні любові. Пам’ятайте , що ваш партнер вибрав саме вас , так дозвольте ж йому любити вас .

Ревнощі – неприємне почуття . І не просто неприємне , а руйнівне. Ревнощі спалють , не дають можливості насолоджуватися життям , відносинами з близькою людиною. Що таке ревнощі ? Це сумнів у будь-чиїй вірності. Для ревнивця , в принципі, не важливо, є у нього привід або його немає. Це почуття накриває його , як лавина .

Навіщо потрібно позбавлятися від ревнощів ?

Те , що позбуватися від ревнощів потрібно , розуміють навіть самі-самі ревнивці , але людина далеко не завжди може впоратися зі своїми емоціями .

До чого можуть привести ревнощі ? Як мінімум , вони затьмарять відносини . Замість спілкування з партнером людина нескінченно з’ясовує , де, з ким перебував об’єкт її ревнощів , чим він там займався , чому не подзвонив або чому подзвонив недостатню кількість разів. І так далі , перераховувати питання можна до нескінченності.

Коли перестаєш радіти життю , а лише без кінця щось з’ясовуєш , починаються проблеми в професії , у стосунках з дітьми (якщо вони є) , з друзями , всі відносини потихеньку руйнуються. Звичайно , хто буде довго терпіти ревнощі , особливо, якщо вони безпідставні? Рано чи пізно , як би партнер тебе ні любив , він втомиться витрачати своє життя на марні розмови з тобою. Даремні , тому що ревнивцеві пояснювати щось безглуздо. Замість любові – роздратування , образи , зіпсований настрій , а то і неадекватні вчинки . Добре , якщо при цьому не виявляються втягнуті сторонні люди або інші члени сім’ї .

Отже , ревнощі заважають жити , працювати , любити , радіти , призводять до хвороб , тому краще від них позбутися. Чи можливо це ?

Як відомо , для людини, що живе свідомим життям , немає нічого неможливого. Але для того , щоб мати щось , людина повинна хотіти цього . Також і для того , щоб від чогось позбутися, треба хотіти від цього позбутися , в нашому випадку , від ревнощів.

Як навчитися довіряти ?

Перше , що потрібно зробити , це навчитися любити себе . Прийняти самого себе такого , який ти є. Адже якщо ти любиш себе , вважаєш , що ти самодостатній , що тебе є за що любити , то тобі не доведеться доводити нікому , що ти гідний любові , не доведеться утримувати партнера. Можливо для цього потрібно приділити собі увагу : виділити час для улюблених занять , зайнятися спортом або  творчістю. Це не тільки відверне вас від ревнощів , але і додасть приводів оцінити свої достоїнства.

Виробляйте впевненість у собі. Напевно у вашому житті є досягнення, якими ви можете пишатися, є вчинки , за які вам вдячні інші люди. Прийміть цю подяку , прийміть те , що ви гідні поваги і любові.

Проводьте з партнером більше часу. Спілкуйтеся на різні теми , дивіться разом кіно , сходіть або поїдьте куди-небудь. Але будьте обережні: не переборщіть , дайте можливість близькій людині деякий час проводити так , як він хоче.

Спробуйте розібратися , чому ви ревнуєте . Можливо, варто записати ситуації , коли ви відчували ревнощі. Проаналізуйте їх , що ви насправді відчували в той момент , чого хотіли від партнера?

Поговоріть з близькою людиною. Поясніть йому свої почуття , можливо він готовий щось змінити в своїй поведінці , щоб вам було спокійніше. Але постарайтеся не проявляти агресію. Цим не втримаєш .

І на закінчення

Порівнювати себе з іншими людьми – справа вкрай невдячна. Шансів знайти в собі недоліки безліч. У когось більше грошей , хтось має більш витончену фігуру або гарне обличчя. Список нескінченний. Зрозумійте просту річ: кожен з нас достатньо хороший сам по собі , він потрібен комусь саме таким , який він є. Якщо ваш партнер вибрав вас , то це означає , що саме ви йому й потрібні.

Читайте також: Фітнес-тренер радить, як змінити тренування для швидкої втрати ваги

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram