Як правильно тримати чашку з кавою? – це вас здивyє

Південнокорейські спеціалісти зробили дивовижне відкриття: дослідники виявили, що багато людей неправильно тримають чашку з кавою. По цій причині, вважають вчені, вони часто зіштовхуються з такою неприємною проблемою, як проливання кави на себе.

Хто з любителів кави хоча б раз не проливав її, особливо під час руху? При цьому, виникає ризик не тільки зіпсувати одяг, але й отримати oпiки, якщо кава гаряча. Дослідники з університету у Південній Кореї підтверджують: це дійсно є однією з найбільш частих проблем, що зустрічаються серед людей, які п’ють каву.

Спеціалісти заявили, що більшість людей мають звичку тримати чашку з кавою за ручку, або обхоплюють руками її нижню частину. Це неправильно, переконані експерти.

Використовуючи комплекс з рівнянь, лабораторних експериментів та тестів, вони встановили: проливання кави можна уникнути, якщо тримати чашку з кавою за верхню частину. Такий захват дозволяє суттєво змінити частотні характеристики рухів руки, зменшуючи вірогідність виникнення неприємної ситуації — пояснили автори проекту.

Читайте також: Вчені визначили найкорисніший напій для жіной

Що стосується манери тримати чашку з кавою за ручку або за нижню частину, то дослідження показало: у такому положенні збільшується сила, з якою напій впливає на внутрішню поверхню чашки з кавою, і тим самим підвищуються шанси на розливання.

Джерело.