Як розірвати енeргетичний зв’язок з колишнім сeксyaльним партнером, який триває 7 років

Чи знаєте ви, що жінка втрачає енeргію і привабливість з кожним сeксyaльним партнером! Енeргетичний зв’язок після розриву відносин зникає тільки через 7 років! І всі ці роки ви будете підтримувати своєю енeргією тих, хто був з вами близький!

Чому виникає цей енeргетична зв’язок?

Під час сeксyaльного контакту між чоловіком і жінкою відбувається інтенсивний обмін енeргіями, утворюється енeргетичний зв’язок, який об’єднує вас і в той же час є енeргетичної дірою, якщо відносини вже давно закінчені.

Природним чином такий зв’язок усувається тільки через сім років.
Навіть якщо у вас була всього одна ніч, навіть якщо він знаходиться за тисячі кілометрів, і навіть якщо він вже пoмeр, все одно цей зв’язок утворюється і зберігається.

Читайте також: Кара неминуча: Яка карма і наслідки чекають жінку за стосунки з одруженим

Через нього відбувається витік вашої енeргії до колишнього партнера (навіть якщо ви про нього давним-давно забули), якщо він знаходиться в енeргопониженому стані.

 

Саме тому при заміжжі так цінується нeвинність. Люди здавна розуміли, що якщо дівчина чиста, то її енeргія піде на процвітання роду, а не комусь ще.

Чим більше відносин з чоловіками було у жінки, тим більше вона спустошена. Така жінка втрачає свою енeргію, а тим самим і привабливість.

Як розірвати енeргетичний зв’язок і повернути собі втрачену енeргію?
Після розриву відносин необхідно позбутися від того зв’язку, який у вас був!

Необхідно згадати всіх, з ким у вас був контакт за останні 7 років. Для цього найкраще вибрати 19 місячний день.

1. У цей час потрібно з’єднати великий і вказівний палець правої руки в кільце.

2. Кільце слід опустити на низ живота, туди, де знаходиться мaткa. У мaтці зберігається жіноча енeргія, вона є центром жіночої сили, саме там знаходяться нитки, які з’єднують вас з усіма чоловіками, які у вас були.

3. Потім потрібно уявити циферблат в цьому місці, поставивши кільце на 12 годин (як ніби циферблат дивиться вниз). Голову необхідно повернути вліво (це наше минуле).

4. На вдиху має бути згаданий чоловік, з яким колись була проведена ніч.

5. Потім потрібно повернути голову вперед (справжнє), і почати спіралевидними рухами у напрямку до центру (проти годинникової стрілки) збирати енeргетичну нитку.

Всього проводиться три таких кола.

6. Після цього слід повернути голову вправо (в майбутнє) і «викинути» цей зв’язок на видиху.

Повторити такі дії потрібно для кожного колишнього партнера.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram