Як швидко позбутись неприємного запаху від взуття

Неприємний запах від взуття може стати причиною комплексів і особистих трагедій. Тому прийміть заходи для виправлення цього прикрого недоліку.

Висушіть взуття

У сухому середовищі ніяких бактерій жити не зможе, тому прийміть заходи, щоб гарненько просушити своє взуття. Витягніть шнурки і підійміть язичок вгору і назовні, потім помістіть взуття на батарею або під прямі сонячні промені.

Заморозьте

Покладіть своє взуття в поліетиленовий пакет, а потім помістіть його в морозильну камеру на всю ніч. На наступний ранок потримайте під променями сонця для досягнення найкращих результатів. Існує безліч свідчень, що подібна стратегія працює, так як бактерії у взутті піддаються подвійному удару.

Покладіть цедру апельсина, грейпфрута, лимона у взуття

Свіжа цитрусова кірка має яскравий і стійкий запах через те,що в ній містяться ефірні масла. Помістіть трохи шкірки в свої туфлі на всю ніч. Вранці вона буде пахнути набагато приємніше. Приблизно такого ж ефекту можна досягти, капнув кілька крапель лавандового масла на устілки.

Виперіть

Взуття з тканини може бути успішно випране в пральній машині. Покладіть його в стару наволочку або виперіть з парою рушників, при цьому не використовуйте занадто гарячу воду і центрифугу. Можна також застосувати пом’якшувач тканини для ароматизації і білий оцет, який вб’є бактерії, що викликають запах. Сушити взуття краще на свіжому повітрі.

Зробіть дезодорирующий порошок

Змішайте 3 столові ложки харчової соди, 1 столову ложку кукурудзяного крохмалю і 5 крапель олії чайного дерева. Обробіть цим складом внутрішню  поверхню взуття після носіння і залиште на ніч. Такий порошок є потужним засобом проти бактерій і грибка, а також має здатність поглинати запахи і антисептичну дію.

Використовуйте газети або наповнювач для котячих туалетів

Ще один спосіб позбутися від зайвої вологи в туфлях – це помістити в них зім’яті газети або наповнювач для котячих туалетів. Вони зможуть увібрати в себе весь піт і супутній йому запах, після чого їх можна просто викинути.

Читайте також:Як просто відіпрати тюль, щоб вона сяяла і вражала своєю чистотою та новизною

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram