Як тебе називає чоловік і що це значить? – експерти

Наші серця завмирають, коли ми чуємо у зверненні до себе – кохана, рідна, моя маленька… насправді, з того, як тебе називає чоловік, можна прочитати його справжнє ставлення до тебе.

По тому, як він тебе називає, можна визначити, які почуття він відчуває до тебе насправді.

Про що ж говорить його ніжне (або не дуже) звернення до тебе?

Якщо чоловік називає тебе Кохана, то йому необхідна турбота, ніжність і ласка. Ймовірно, він сильно вимотується і втомлюється на роботі, а вдома він відчуває потребу уваги з боку своєї коханої жінки. Якщо ти зможеш дати такому чоловікові турботу і теплоту, він стане найкращим сім’янином.

Якщо тебе називають Кицею, то твій чоловік має дуже м’яку натуру, і ти можеш легко ним управляти.

Він називає тебе Рибкою– цей чоловік по своїй суті є непостійним, і щоб утримати його біля себе, дівчина повинна сильно потрудитися. У відносинах ці чоловіки на перше місце ставлять спокій і тишу.

Якщо тебе часто називають – Золотко , Дорогоцінна і т. п.,– будь уважніша! Психологи запевняють, що при такому зверненні, підсвідомо чоловік розмірковує про те, як він може заробити або отримати вигоду від ваших з ним близьких відносин.

Чоловіки, які величають свою обраницю Сонцем, просто впевнені і переконані, що ти завжди повинна виглядати ідеально! Ти є особою, візитною карткою, і завжди повинні блищати.

Чоловік, який називає свою жінку Булочкою, Цукеркою та іншими назвами продуктів харчування – думає, в першу чергу, про побутовий аспект відносин. Такий чоловік впевнений – головне, щоб жінка була господаркою. Вони вважають, що жінка повинна відмінно готувати, прибирати, прати і сама вирішувати всі господарські питання. Задумайтеся, а може бути, він просто шукає  домробітницю?

Крихітко або Дитинко– твій чоловік думає в першу чергу тільки про близкість і інт*мні стосунки.  На жаль, на серйозні стосунки він навряд чи здатний.

Мила– твій кавалер не любить пліток, інтриг, скандалів і сварок. Він не любить з тобою сваритись і намагається уникати таких моментів.

Тебе називають Бейбі– хлопець залицяється, але він не буде цікавитися твоїми справжніми почуттями.

Називає Дорога–  значить цінує у відносинах визначеність, впевненість. Почуття ставить на друге місце.

Життя моє– пристрасне натхнення виявляє пристрасть до перебору. Задумайся, може бути, у нього є ще одне життя на стороні.

Зая, Зайчик, Зайченя– твій чоловік азартний і не проти з тобою пограти. Він підозрілий і невідривно спостерігає за тобою.

Кізка– відчуває повну близькість з тобою.

Лялечка– тобою захоплений, але стосункам не надає дуже великого значення.

Лапуля– він надто активний і готовий заради тебе жити і працювати.

Ластівка– чоловік досить уважний і абсолютно в тобі впевнений.

Лисичка – всю увагу зайнято тобою, і від тебе він чекає того ж

Маленька – говорить про дуже глибокі почуттях, про тебе буде піклуватися.

Мишеня – відчуває до тебе велику прихильність, буває нестриманий, але любов його глибока.

Читайте також:Чому більшості жінок ніколи не світить принц на білому коні. Правда життя

Джерело.