Як уникати невдач у житті: прикмети на кожен день

Кожен день ми зустрічаємося з різними проблемами, які можуть приносити масу незручностей. Дуже важливі прикмети-застереження ми часом пропускаємо повз, проте робити це не можна.

Уникнути неприємностей і невдач можна тільки уважно відстежуючи прикмети. Це не так складно, тому що більшість з них нам всім знайомі. Звичайно, біда може прийти і просто так, коли ніщо на неї не вказувало. Багато невдач відбуваються через необачність або невпевнененість але все те, що приходить в наше життя через негатив, особливо небезпечне.

Головні прикмети-застереження

Чорна кішка. Коли вам перебігає дорогу чорна кішка, це означає, що найближчим часом вас чекають перешкоди і невдачі. Актуальна сфера життя при цьому абсолютно невідома. Щоб уникнути невдач в цьому випадку, потрібно просто бути уважніше до дрібниць. Постарайтеся враховувати абсолютно всі зміни, які відбуватимуться з вами протягом кількох днів.

Розбите дзеркало. Коли розбивається дзеркало, його потрібно акуратно зібрати і викинути. При цьому шматки дзеркала не повинні бути розкидані. Вони повинні бути обгорнуті в тканину. Тільки в цьому випадку нещастя обійдуть вас стороною.

Привітання з днем народження заздалегідь. Якщо ви когось привітали заздалегідь, то навіть вас можуть торкнутися негаразди. Щоб цього не сталося, потрібно ретельніше планувати свої справи і бути максимально обережними. Якщо привітали заздалегідь вас, то до дня народження з цією людиною краще контактувати якомога менше.

Зупинився годинник. Якщо зупинився годинник на руці або в будинку, це говорить про те, що вас чекає біда. Найгірше те, що ви можете дізнатися про неї не відразу. Життя з ніг на голову це не переверне, але може принести купу неприємностей і збити зі шляху. Швидше за все, проблеми будуть пов’язані з вашими ворогами, так що стежте за ними пильно.

Птах і вікно. Якщо птах б’ється в закрите вікно або влітає через нього в будинок, це говорить про те, що у вас або ваших близьких може початися чорна смуга в житті. Хтось може захворіти в найближчі пару тижнів.

Одяг навиворіт. Одягаючи одяг виворітною стороною, ви накликаєте на себе біду. Ви посварилися з близькою людиною, якщо не будете досить дипломатичними.

Повернення. Якщо ви забули щось, йдучи з дому, це погана прикмета. Вона попереджає про те, що потрібно бути уважнішими у всьому. Щоб мінімізувати можливі негаразди в майбутньому, вам варто перед входом сказати «здрастуйте», а коли будете йти, подивитися в дзеркало і сказати «до побачення».

Читайте також: Що не можна робити ввечері: 8 несподіваних заборон від наших предків

Якщо впав ніж або виделка. Якщо на підлогу впав гострий предмет, то чекайте розладу в сім’ї. Уникнути наслідків можна, просто заховавши цей предмет куди-небудь подалі.

Існує безліч прикмет, які передаються з покоління в покоління. Недарма люди приділяють їм увагу, адже протягом століть це перевірялося на своєму досвіді багатьма людьми. Спостереження за прикметами допомагають уникати неприємностей і непередбачених проблем, змінювати долю на краще.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram