Як вибачатися перед жінкою або доведи, що ти не верблюд

Як вибачитися перед дівчиною?

Кожен чоловік, незалежно від віку, задається таким питанням неодноразово, адже всі ми люди і робимо помилки. Здавалося б, що може бути простіше, просто скажи “Вибач, (ім’я дівчини), я був не правий”. Але, мабуть, якщо Ви читаєте цю статтю, Ви не просто забули купити кефіру або відповісти на 155-у смс від дівчини, швидше за все Ваш вчинок трохи серйозніше. Можливо, Ви навіть назвали її чужим ім’ям уві сні (жaх !), Але не впадайте у відчай, шанси є.

Отже, чому дівчина відмовляє в прощення? Ймовірно, вона дуже зачеплена Вашим поведінкою, всередині вона переживає сварку тисячі разів, вона кипить і гостро відчуває, що гідна кращого звернення. Ще ми, жінки, не всякий вчинок можемо пробачити просто так, нам не дозволяє гордість і самолюбство, або думка мами і подружок теж заважає піти на мирову, а іноді, ми просто не можемо відмовитися від вже сказаних слів “не пробачу ніколи”.

Але, абсолютно точно, немає такої ситуації, в якій неможливо отримати вибачення. Все визначається виключно Вашим бажанням досягти результату в цьому питанні. Як тренери особистісного зростання кажуть “Якщо щось можливо, кожен хто хоче, може це зробити», так і Шарлот говорить Вам – повірте, Ви це зможете!

Кілька порад для отримання заповітного вибачення:

1. Зробіть паузу перед вибаченням. Дівочі емоції вщухнуть і ймовірність вибачення зросте. Ви може бути про це не замислюєтеся, але в деякі дні менструального циклу дівчата можуть бути емоційні, агресивні, дуже образливі, але це проходить. Тайм-аут – ось що Вам потрібно. Зрозуміло, що Вам хочеться з цим швидше покінчити, щоб самому увійти в стан душевного комфорту, але, повірте, іноді час творить чудеса.

Крім того, трохи більше тривала пауза змусить дівчину засумніватися – хто винен в цій ситуації, а може, є частина і її провини? Для міцних духом чоловіків дуже тривала пауза: дівчина, якій не дзвонять, встигне скучити і проявити почуття власності, і можливо навіть вибачиться першою або, принаймні, буде рада, що Ви все ж отямилися.

2. Вирішивши почати свою «кампанію з прощення” не дзвоніть і не пишіть смс, краще залиште всі свої справи і несподівано прийдіть до неї особисто. Якщо Вам важко з якоїсь причини це зробити, напишіть їй даний паперовий лист і відправте кур’єром, або взагалі-телеграму, поштового голуба, нарешті (це незвично і дівчина оцінить Ваш вчинок).

3. Примусьте її зрозуміти, що вона – єдина, особлива, і ніхто ніколи не буде так прекрасно ставитися до неї, як Ви. Будь-яка дівчина з глибині душі вважає себе принцесою, мріє про чарівність і чудеса, трепетному до себе ставлення. Це дуже приємно, коли тебе люблять.

Щиро скажіть їй все, що Ви думаєте про неї хорошого, замість того, щоб акцентувати увагу на конкретних деталях Вашої сварки, адже це тільки змусить її знову емоційно пережити негативні емоції. Наше завдання – згладити конфлікт, викликати в ній позитивні почуття, хоча б в перший момент, щоб дати грунт для подальшого пояснення.

Зрозуміло, що суцільні компліменти і захоплення виглядають дивно в цій ситуації, можна сказатищось на зразок “Твої очі такі гарні і такі сумні, мені шкода, що я образив тебе, такого милого і рідну людину». Чи не принижуйте своїх достоїнств, підкреслюйте її, як би «гладьте » її словами.

4. Якщо особиста зустріч не дала результатів, дівчина стійко не хоче Вас пробачати (якщо Ви знову посварилися і наговорили їй гидот – починайте з пункту 1), можна перейти до публічної фази. Метою є, щоб якомога більше свідків побачило Ваше вибачення перед дівчиною, в цій ситуації їй дуже важко встояти.

Вона відчуває себе героїнею голлівудського кіно, там зазвичай люблять показувати пару сотень «випадкових» свідків подібних сцен. Замовте їй квіти або повітряні кулі в офіс або в універ (школу ) – нехай всі її колеги побачать прекрасний букет. Придумайте що-небудь незвичайне що вразить уяву дівчини і змусить зрозуміти, що Ви – її герой, а вона Супердівчина, гідна Вашої любові.

Залучіть випадкових перехожих і складіть з них слово «Люблю » під вікнами Вашої дівчини. Заспівайте серенаду іспанською або залучіть для цього зірок естради. Попросіть оголосити про Ваше вибачення перед нею лектора прямо на лекції у неї в ВУЗі, якщо один відмовиться, то, інший можливо погодиться Вам допомогти. Зробіть фільм про історію Вашої любові і розішліть її колегам по офісу, коротше поб’єте її уяву!

5. Використовуйте авторитетних для дівчини осіб – маму, тата, подруг, знайомих, класного керівника, начальника і т.д. Поговоріть з ними, скажіть, що Ви зробили помилку, Ви – свиня, але Ви жити не можете без цієї дівчини. Залучіть важливих персон на свою сторону – і пів справи буде зроблено!

6. Не втомлюйтеся проявляти фантазію, винахідливість. Наприклад, замовте білборд або рекламний щит з вибаченням навпроти будинку дівчини. Будьте наполегливі, проявіть максимум фантазії при максимумі публічності (чергуйте з особистими зустрічами). Повірте, немає жодної абсолютно неприступної фортеці, більшості дівчат, що б пробачити не потрібно більше 3-го етапу.

7. Вас все ще не пробачили? Припиняйте всі старання, коли феєрверк Вашого старання закінчиться, дівчина, залишившись одна, без такої уваги і інтересу з Вашого боку, сама прибіжить до Вас. Що й потрібно було довести)

Успіхів!

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні…

Джерело.