Як вибрати якісне м’ясо і відрізнити його від “нaкoлoтoго”

Кожен з нас намагається піклуватися про своє здоров’я, адже від цього залежить життя. Ніхто не стане сперечатися, що одним з найважливіших факторів, що впливають на роботу організму, є харчування.

Саме тому ми відповідально ставимося до вибору продуктів, які потраплять до нас на стіл. Одним з основних продуктів харчування завжди було і залишається м’ясо. Воно насичує організм необхідними для збалансованої роботи речовинами. Але, на жаль, купити якісне м’ясо з кожним днем стає все складніше і складніше.

Як вибрати м’ясо

Вся справа в тому, що цей продукт дуже часто накачують різними розчинами та антибіотиками. Застосування таких препаратів для лікування тварин цілком обґрунтоване, але вся проблема полягає в тому, що ними годують і абсолютно здорових тварин і птахів.

Справа в тому, що завдяки такого роду лікам тварини можуть не тільки жити в жaxливих умовах, а й досить швидко рости. Це зменшує витрати фермерів і одночасно збільшує їх прибуток.

М’ясо не повинно бути мокрим і липким
Свіжа і якісна свинина повинна бути блідо-рожевого кольору, телятина і яловичина можуть бути від світло-рожевого до темно-червоного кольору.

М’ясо, напхане ліками, зазвичай пухке. Вибирайте пружний і однорідний продукт. Можете натиснути на нього, щоб переконатися в тому, що м’ясо швидко повернеться в колишню форму. З нього не повинна витікати кpoв.

Як антибіотики в м’ясі впливають на здоров’я людини

Навіть найменша доза антибіотиків може викликати у людини алергію.

Якщо антибіотики потрапляють в організм протягом тривалого часу, вони знижують імунітет організму до різних захвopювань.

Якщо м’ясо містить значну кількість антибіотиків, це може призвести до порушення балансу природної флори, дисбактеріозу та зниження імунітету.

Читайте також: Експерти назвали продукти харчування, які допоможуть позбутись надмірного потовиділення

Як нейтралізувати шкоду антибіотиків у м’ясі

Якщо варити м’ясо протягом 3 годин, вміст у ньому антибіотиків зменшується на 90%. 20% з них повністю руйнyється, а 70% залишається в бульйоні. Саме тому потрібно знімати піну, яка утворюється при варінні м’яса.

Якщо м’ясо ретельно промити або заморозити, це знизить вміст антибіотиків на 20-25%.
Також м’ясо можна попередньо замочити у воді з сіллю і содою на 15 хвилин.

Антибіотики відмінно нейтралізують чорниця, брокколі, журавлина і різноманітні прянощі.
Щоб очистити організм від шкідливих речовин, потрібно пити більше чаю з різних трав.

Джерело.