Як змінилася ідеальна фігура дружини Миколи Тищенка після пологів: відверте зізнання (фото)

Популярний ведучий Микола Тищенко ніколи не приховував, що дівчина для ролі його дами серця повинна бути молода, красива, успішна і, безумовно, дуже розумна. Нею після довгих і, здавалося, безуспішних пошуків стала 22-річна Алла Барановська. Дівчина шалено закохана в Миколу, а відомий ресторатор відповідає їй взаємністю.

Не дивно, що дуже скоро після весілля парочка задумалася про появу спадкоємця. Знаючи наполегливість преси і шанувальників, які не відчувають кордонів у особистому житті кумира, Микола і Алла прийняли складне для себе рішення відправитися в США на другу половину вагітності. Що вони і зробили.

Днями самі новоспечені батьки вирішили відкрити завісу таємниці і розповіли, що в їх невеликій сім’ї з’явився крихітний хлопчик. Правда, ім’я хлопчика та інші подробиці пологів поки не повідомляються.

Алла Барановська не уявляє себе тільки домогосподаркою, тому незабаром після народження первістка вона зважилася на вихід у світ. Не стала вона приховувати і зміни, які відбулися в її тілі за попередній рік. І, схоже, їй є чим похвалитися!

«Повернути колишню талію було непросто)) Залишилося 2 см

ps Син відпустив, сказав сам поспить до годування)) # лечу # балцветов », – написала Алла в своєму блозі.

«Швиденько ти, молодець!», «Так мило, памперси ззаду ☺ з появою дітей квартира починає виглядати по-іншому», «Аллочка, з народженням дитини приходить в будинок справжнє диво! Поява нового життя, народження нового маленького, довгоочікуваного, рідного чоловічка – справжнє щастя для родини! »,« Шикарна і МЕГА жіночна !!! Дітки – окриляють і примножують красу »,« Яка ж Ви шикарна дівчина !!! Приклад для наслідування !!! ❤❤❤ », – захоплено написали шанувальники.

Читайте також: Лорак розповіла про пікантні подробиці стосунків з Кіркоровім

 

 

Мои уважаемые люди, я пребываю в легком шoке! Я не ожидала, что такое количество человек напишет столько приятных слов! Вотс ап, Вайбер и Директ ещё несколько дней будет читаться в состоянии полного счастья! Спасибо❤ Звонки не прекращаются до сих пор)) Я получила также сотни вопросов о моей беременности, родах, клиниках и врачах в США, первых месяцах жизни малыша, моем восстановлении, взаимоотношениях в семье , с мужем и тд. Я немного выдохну и обо всем напишу! Адекватно, объективно и без влияния мнимых гормонов, которые, как мне кажется, сами женщины и придумали )) Дайте нам недельку на акклиматизацию, наш малыш не понимает, где же его любимые пальмы и океан))) 🙈🙆🏼 p.s. Обнимаю каждого из вас❤

Публикация от Alla Baranovskaya (@allabonya)

Джерело.