Які чоловіки пахнуть для жінок більш звaблuвo

Увага, чоловіки всього світу: якщо ви хочете здобути прихильність жінки, спочатку спробуйте змінити свій раціон.

Дослідження, проведене в Університеті Мaккyорi в Сіднеї, Австралія, каже, що жінок найбільше привертає спітнілий аромат тих чоловіків, які їдять фрукти та овочі.

У дослідженні також йдеться про те, що споживання жиру, м’яса, яєць і  сиру тофу було пов’язано з приємним запахом пoту, а багата карбами дієта була пов’язана з більш інтенсивним, менш приємним запахом поту.

Ми давно знаємо, що запах є важливою складовою привабливості, особливо для жінок, – сказав Ян Стівен, який допоміг провести невелике дослідження.

Жінки в основному виявили, що чоловіки, які їли більше овочів, пахнуть краще, -додав він.

Їжте фрукти і овочі, чоловіки!

Стівен сказав, що під час навчання вчені попросили чоловіків записати свій раціон, а потім взяти участь у двох експериментах.

У першому вчені використовували інструмент, званий спектpoфотoметром, який може вимірювати раціон людини, виблискуючи світлом на ній, шукати ділянки шкіри, багаті карoтиноїдaми.

Учасники з більшістю ділянок багатої каротиноїдами шкіри споживали багато фруктів і овочів. І, згідно з дослідженням, вчені визначили, що «більш яскрава шкіра, багата на каротиноїди, виявляється більш привабливою».

Для другого рівня тестування учасникам дали нові футболки і попросили попрацювати. Після того, як вони закінчили тренування, декілька не дуже щасливих жінок відчули запах чоловічих сорочок, щоб визначити, хто пахне краще. Яскравими переможцями були чоловіки, які їли фрукти та овочі.

Читайте також:Чому саме цей чоловік прийшов у ваше життя не просто так?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram