Які знаки Зодіаку найбільш невезучі у коханні

Деякі Знаки Зодіаку власноруч знищують кохання, а провиною всьому їх характерні особливості. Горoскоп кохання допоможе зрозуміти свої помилки у відносинах і зробити висновки. Бути може, ще не пізно все виправити.

Тема кохання і відносин занадто болюча для деяких представників зодіакального кола. Їх буквально переслідує низка любовних невдач, і взаємини руйнуються без видимих ​​на те причин. Однак aстрoлоги відзначили деяку закономірність, завдяки якій нещасні в любові Знаки Зодіаку можуть виправити своє становище і нарешті знайти особисте щастя і сімейне благополуччя.

Овен

Представники Знака Овна на початку свого любовного життя набивають чимало гуль, перш ніж їм починає усміхатися удача. Справа в тому, що це самий імпульсивний і нетерплячий Знак Зодіаку.

Читайте також: Астрологи назвали самий гyлящий знак Зодіаку серед чоловіків

Дії Овнів завжди випереджають думки, тому вони вважаються рекордсменами щодо вступу в швидкі і недовговічні відносини. Зате з роками до представників стихії Вогню все ж спрямовується удача. Наявність їх великого досвіду і природної sекsуальності підкуповує багатьох.

Телець

В першу чергу Тельці нероздільно пов’язані з фінансовим світом, що часто відокремлює їх від щасливого осoбистого життя. Їх стопорить що не на жарт розігралася жадібність і скупість. На жаль, подібні прагнення не користуються популярністю в суспільстві. Ніхто не хоче собі в обранці скупого чоловіка або цинічну жінку. Однак у випадках, коли представники цього Знака Зодіаку ставлять відносини в пріоритет, вони можуть розраховувати на успіх в коханні.

Близнюки

За горoскопом, саме в коханні представники Знака Близнюків найчастіше залишаються ні з чим. А адже це єдиний Знак Зодіаку, якому удача посміхається практично скрізь. Але везти скрізь не може. Хоча Близнюки винні в цьому самі, так як не сприймають відносини і кохання занадто серйозно. Для них це свого роду гра, яка не варта свічок. Тому в більшості випадків багато з них стають одинаками, втрачаючи своє щастя.

Рак

Серйозність намірів, які Раки можуть вилити вже на першому побаченні, часто лякає людей. Даремно витрачати час представники цього Знака не мають наміру. Ракам хочеться скоріше створити сім’ю. Нерідко в гонитві за особистим щастям вони знаходять лише нервові зриви, страждання і нерозділене кохання. Однак якщо їм попадеться людина, яка повністю розділяє їх інтереси, то удача обов’язково відвідає їх любовний союз.

Лев

Для Левів горить дороговказ – Солнце, яке всіма силами сприяє удачі в міжособистісних стосунках. Представники цього Знака вміють кохати і бути коханими. У них є хороший досвід – самолюбство, яке не знає кордонів. Леви рідко бувають обділені неоднозначними поглядами і увагою протилежної стaті. Однак у світлі таких подій яскраві представники зодіакального кола можуть накликати на себе чиєсь хворе кохання, що загрожує серйозними наслідками і жалюгідним досвідом.

Діва

Діви знають толк в коханні, знають собі ціну і розуміють, чого вони варті. Цей Знак Зодіаку можна вважати вельми успішним у романтичних стосунках. Однак часто представники цього сузір’я нехтують такою удачею, впадаючи в байдужість і пасивність. Це відлякує партнера навіть незважаючи на високий інтелект і завидні зовнішні дані Дів.

Терези

Стало бути, ми знайшли щасливчика серед зодіакальних представників. Так, безсумнівно, Терези – еталон краси, гармонії і щастя. Затишно розташувавшись під заступництвом Венери, богині кохання і сімейного благополуччя, цей Знак Зодіаку зовсім не обділений любовної удачею. Терези мають магічний вплив на людей. У відносинах вони лагідні, поступливі і романтичні. Носять свого партнера буквально на руках, постійно засипаючи компліментами, подарунками та увагою. Таких, якТерези, не кидають.

Скорпіон

Зірки не обділили Скорпіонів привабливістю, sекsуальностью і мудрістю. Це досить романтичний і таємничий Знак Зодіаку, загадку якого хочуть розгадати навіть самі пропалені скептики. Однак Скорпіон може зруйнувати все сам, адже зодіаку народження цей Знак любить пускати пил в очі. А на ділі виступає слабкою, жадібною, образливою і дуже мстивою персоною, від якої хочеться поплисти на всіх вітрилах.

Стрілець

Aстрoлоги сходяться на думці, що Стрільці неймовірно щасливі в кохання. За горoскопом любовної сумісності, немає таких зодіакальних представників, з ким би не порозумівся цей Знак Зодіаку. Стрільця може полюбити будь-хто. У них є все: вміння прощати, почуття гумору, романтичність, вірність, помірні ревнощі, самовіддача, чуттєвість і багато іншого. Бажаний Знак буде домагатися чужого серця довго і наполегливо, поки не отримає зустрічних почуттів. А на тлі численних шанувальників у Стрільців завжди є, з кого вибрати.

Козеріг

Козероги розділилися на два табори, з яких пальма першості перейшла до представників сильної статі. Саме чоловіки дуже щасливі в коханні, в той час як жінки-Козероги часто залишаються з розбитим серцем. Цей Знак всім своїм виглядом показує матеріальну стабільність, цілеспрямованість і незалежність. Це притягує жінок, але, на жаль, відштовхує чоловіків.

Водолій

З точки зору любовного горoскопу, Водолії – гірші сім’янини. І справа зовсім не в їх характерні особливості – просто представники цього Знака люблять свободу і задихаються під чуйним наглядом, опікою і піклуванням. Вони з легкістю можуть пережити період тривалої самотності в компанії друзів, шанувальників або фавориток.

Риби
Якщо Риби захочуть, то вони зможуть все, особливо – притягнути до себе удачу в коханні. Представники цього Знака Зодіаку знають, як подати себе, адже вони відмінно маніпулюють чужими почуттями. Риби справляють враження безкорисливих, дбайливих і чуйних натур в основному для того, щоб скинути з себе трохи відповідальності. Це грає на руку жінкам-Рибам, але сильно заважає чоловікам-Рибам будувати щасливі і міцні відносини.

Прийнявши до уваги любовний горoскоп і сумісність Знаків Зодіаку, ви зможете підкоригувати свою поведінку в романтичних стосунках. Адже навіть в найбільш провальних ситуаціях є шанс роздобути примхливу фортуну собі в допомогу. Ми бажаємо вам нових любовних перемог. Кохайте та будьте коханими.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram