Якого кольору має бути нитка на зап’ясті, щоб залучити “правильну” долю

Напевно кожен чув про обереги на зап’ясті у вигляді червоної нитки. Деякі навіть своїм маленьким дітям надягають їх на руку. Без будь-яких сумнівів можна сказати, що людина, яка носить червону нитку на зап’ясті, переконалася в її магічних властивостях.

Однак, незважаючи на популярність червоної нитки, мало, кому відомі властивості ниток інших кольорів, які здатні чинити значний вплив на долю людини, залучення удачі в її життя.

Які нитки, і для яких випадків підходять найкраще

Зелена нитка є одним з найдавніших оберегів. З її допомогою можна залучити процвітання. Вона допомагає в будь-яких починаннях, дозволяє людині рости і ставати успішною.

Темно-зелений. За допомогою цього кольору можна створити заспокійливу атмосферу навколо власника нитки. Її можна надягати на руку перед важливою, серйозною розмовою.

Помаранчевий. Нитка такого кольору повинна бути у кожного. Вона сприяє залученню удачі, захищає людину від різного роду захворювань.

Рожевий. Значно посилює жіночі енергетичні потоки. Нитку, рожевого кольору носила цариця Шеви, яка була відома завдяки своїй красі, мудрості.

Жовтий. Це особливий колір для нитки. Більшість початківців екстрасенсів намагаються носити нитку жовтого кольору, оскільки вона оберігає свого володаря від «чoрнoї» мaгії, хвороб, допомагає досягати вершин успіху.

Синій. Найбільш відповідний колір для залучення удачі в бізнесі, що дозволяє досягти успіху, обігнати своїх конкурентів. Нитка синього кольору символізує спокій, тому допомагає людині концентруватися на поставленому завданню, гармонійному розташуванню оточуючих.

Читайте також: Червона нитка на зап’ясті – що означає, як носити і як зав’язувати

Блакитний. Відмінний колір нитки для тих, хто не знає, до кого звернутися за порадою. Така нитка допомагає знайти сильного духовного наставника, який допоможе слушною порадою, дією.

Вибирайте правильний колір нитки-оберега. Удача, успіх знаходяться поруч, потрібно лише знайти правильний спосіб залучити їх.

Джерело.