Якщо з жінкою складно в стосунках, значить вона варта цього

Коли її важко любити, це не те, що ти думаєш. Вона не дивна, не вимоглива, не хитра. Їй просто вже завдавали болю, і вона хоче знати, що ти інший. Ось чому ти повинен залишитися з нею, поки вона не почне довіряти тобі, тому що:

– вона завжди буде мотивувати тебе ставати кращим. Ні, це не полегшить твоє життя, але значно поліпшить її. Вона хоче бути кращою, якою тільки може бути, і чекає того ж від свого партнера. Вона ніколи не дозволить тобі здатися в досягненні твоїх цілей. Вона вірить в тебе, навіть коли це важко, навіть коли ти сам не віриш в себе.

– вона завжди буде з тобою рахуватися. Легко відступити, коли ти більше нікому нічим не зобов’язаний. Але вона завжди буде робити те, що краще для тебе, а не просто, щоб догоджати тобі постійно.

– вона пройшла через багато, і їй потрібно більше, ніж твої посередні зусилля. Тому що її важко любити тільки тому, що їй багато раз завдавали болю. І ти б теж був обережний, якби пройшов через те саме, що і вона. Так, вона буде вимагати від тебе багато чого, особливо на початку, але вона безперечно варта того.

– вона завжди буде боротися за вашу любов. Як тільки ти завоюєш її довіру, повагу і любов, ти придбав її назавжди. Вона знає цінність воістину хорошого чоловіка, який її цінує. Тому вона не піде від такого, які б важкі часи ні настали.

– вона не поспішає довіряти, але її довіра того варто. Так, їй знадобиться час, щоб відкритися тобі. Але, чесно кажучи, з гідними так завжди. Вона не кожного впускає, тому якщо вона відкриється тобі, значить ти для неї особливий. Усвідом цінність її довіри.

– вона завжди буде говорити правду, навіть гірку. Вона не буде підсолоджувати пігулку і говорити те, що ти хочеш почути. Вона по-справжньому про тебе піклується, тому буде все говорити прямо. Це найкраще, що будь-хто може для тебе зробити, навіть якщо це засмутить тебе, і вона це знає. Іноді ти можеш ненавидіти її за це, але в підсумку зрозумієш, що вона має рацію.

– вона пройшла через багато, тому і обережна, але вона і багато чому навчилася. Її розташування важко домогтися, але як тільки у тебе це вийде, у тебе буде партнерка, яка точно знає, як потрібно любити. Вона робила багато помилок, але тепер знає цінність хорошого чоловіка і як з ним потрібно діяти.

Читайте також: “Каменських вагітна”: в мережі ажіотаж навколо новини про розлучення Потапа і Насті (фото)

– вона знає, що для чогось суттєвого потрібні зусилля. І вона готова їх прикладати заради хороших відносин: вона просто повинна бути впевнена, що ти теж серйозно на це налаштований. Ось чому її спочатку важко любити, але продовжуй, і в підсумку ти отримаєш все, на що сподівався, і навіть більше.

– вона складна, але це відрізняє її від інших. Вона знає, як зберігати свою незалежність і як одночасно сильно любити. Вона не ідеальна, але знає, хто вона. І як тільки ти завоюєш її, ти отримаєш найособливішу людину у своєму житті.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram