Яку нeбeзпeку приховують пожовклі нігті і як їх вилікувати

Найчастіше, нігті починають жовтіти через використання кольорових лаків для нігтів без нанесення спеціальної бази.

Ще одна поширена причина пожовтіння нігтів – використання побутової хімії без рукавичок.

Також пожовклі нігті можуть сигналізувати про брак вітамінів. У подібній ситуації псується не тільки колір нігтя, але і його структура. Нігті можуть стати нерівними, тонкими, починають ламатися і розшаровуватися.

Окремим пунктом варто виділити куpiння. Вже скільки твердили про те, що нiкoтин негативно позначається на здоров’ї і красі. А, між іншим, нiкoтин здатний забарвити в жовтий колір шкіру пальців і нігті. Не вірите? Тоді порівняйте обидві руки і стан нігтів у куpця.

Читайте також: Гарбуз може бути досить шкідливим: чому і кому його краще не їсти

Справитися з проблемою можна за допомогою відбілювальних лаків – їх можна наносити замість безбарвного, або використовувати в якості бази. У складі подібних засобів є перекис водню і екстракт лимона, які можуть повернути нігтям нормальний вигляд і приємний колір.

Якщо ви – прихильник народних рецептів, спробуйте робити маски з лимоном – він володіє відбілювальними властивостями. Застосовувати його можна по-різному. Наприклад, відрізати невеликі часточки і покривати нігті без лаку. Посилити ефект можна, зробивши з м’якоті лимона кашку і нанести її на нігті, а зверху – накрити харчовою плівкою на 10-15 хвилин.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram