Який овоч допоможе завагітніти

Хочете завагітніти? Їжте брюссельську капусту. Цей овоч допомагає підвищити не тільки фертильність у жінок, а й чоловічу фертильність також – кажуть експерти.

Більш того, поживні речовини, що містяться в брюссельській капусті, сприяють збереженню здоров’я майбутньої дитини.

Згідно з дослідженнями, 9% дітей були зачаті в грудні – це більше, ніж в будь-якому іншому місяці. Природно, даний факт частково пов’язаний з вживанням великої кількості спиртного в цей період. Однак експерти вважають, що сприяти зачаттю також може вживання брюссельської капусти в цей час.

Справа в тому, що паростки цього овоча містять велику кількість фолієвої кислоти, яка підвищує фертильність і знижує загрозу викиднів, а також появ вроджених дефектів плоду.

Так, Німа Саввідес, харчовий терапевт з клініки фертильності Харлі Стріт, вважає, що збільшення споживання брюссельської капусти грає важливу роль в підвищенні фертильності у чоловіків і жінок.

“Хочете вірте, хочете ні, але зелена міні-капуста є супер продуктом для зачаття дитини. По-перше, вона багата фолієвою кислотою, яка має глобальне значення для підвищення фертильності чоловіків і жінок. Фолієва кислота підвищує рівень рухливості спеrматозоїдів і допомагає забезпечити матку потрібною для зачаття кількістю поживних речовин, що підвищує шанси на зачаття. Ще однією перевагою цієї речовини є те, що вона допомагає знизити ймовірність викиднів і появи вроджених дефектів плоду”.                               Читайте такаж: НАЗВАНО ПОРУ РОКУ, КОЛИ КРАЩЕ НЕ ВАГІТНІТИ

Брюссельська капуста також містить фітонутріен, званий ді-індоліменом, який допомагає жінкам абсорбувати до збалансованої позначки рівнень гормону естрогену. Насправді, фітонутріен зв’язується з природним середовищем естрогенів, як пестициди і гормони з’єднуються в м’ясі і молочних продуктах, і допомагає організму позбавитися від надлишкового рівня гормонів – цей процес підвищує фертильність. Рослинні речовини здатні знизити рівень холестерину в організмі, вони також мають протизапальні властивості.

Багато людей здригаються від одного тільки виду брюссельської капусти: вони згадують образи гірких, переварених страв зі шкільної їдальні. Однак нові дослідження показують, що пари, які намагаються зачати дитину, повинні регулярно вживати достатню кількість брюссельської капусти, тим більше зараз з неї можна приготувати набагато більший вибір страв.                                                                                                                                  Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram