ЇЇ більше не покличуть заміж, чотири шлюби це вже все

Їй майже 37, Аня об’їздила півсвіту і вивчила п’ять мов. Свого часу вона отримала непогану спадщину, вдало вклала гроші і зараз може взагалі ні про що не турбуватися. У неї є 18-річна дочка і за плечима чотири шлюби.

Кожен чоловік, починаючи з першого, хоч весілля і було «по зальoту» був дійсно коханим чоловіком. Але не склалося, а Аня не та людина, яка буде щось склеювати, коли надлом відчутний і помітний.

Не скажу, що поділяю її підхід. Не можу я так брати і рубати з плеча, закидати в сумку змінну пару білизни, зубну щітку і мчати через половину земної кулі з коханим на захід сонця. Я зовсім інша, але ця відчайдушна рішучість мене захоплює. Вона нічого не боїться, слухає частіше інтуїцію, серце або ще якісь місця, рідше – мозок і здоровий глузд, і в підсумку дуже щаслива.

Її дочка проходила у мене практику кілька років тому. Така ж відкрита, щира і трохи по-хорошому божевільна, як і мати. Остання далеко не весь час була поруч з нею, але велика кількість любові з боку бабусь, тіток і дідусів не давали дитині відчувати себе покинутим і знедоленим, трaвми не сталося, дівчинка виросла приголомшливою.

Читайте також: Найкращий чоловік у шлюбі за знаком Зодіаку: рейтинг від кращого до гіршого

Не так давно я була на традиційному весіллі, де 200 чоловік гостей і фактично ніхто один одного не знає. Але вийшло так, що серед святкуючих знайшлися наші з Анею спільні знайомі. Ми сиділи за окремим столиком, я гортала її інстаграм, а там якраз ціла купа свіжих фотографій з Балі, де вони з донькою живуть останні три тижні. Щасливі, засмаглі, усміхнені. Розмова плавно перетікла в це русло.

Деякі люди не дуже люблять успішних і радіючих життю, але не про те мова. Не пам’ятаю, хто перший озвучив думку: дитина в однині – недостатнє підстрахування від нестачі потрібної кількості H2O на кінець років. І навряд чи знайдеться безумець (було вжито слово зі значно різкішим стилістичним забарвленням), який погодиться зв’язатися з жінкою а) не першої свіжості б) з таким послужним списком.

Я не стала обговорювати вік і число дітей у тих, хто виніс такий строгий вердикт. Просто нагадала, що кулер – дуже доступне пристосування в наші дні і викликала таксі. По дорозі додому згадувала якесь інше свято.

Там я зустріла дивовижну пару. Анатолій, 55 років, за плечима безліч відносин і п’ятеро дітей від різних матерів. Чоловік регулярно набирав кредити, вплутувався в авантюри, прогорав, перебивався на невиразних підробітках, дітям особливо ніколи не допомагав (на чому кілька разів гордо акцентував увагу) і відчайдушно шукав кохання.

Напередодні нашого знайомства з ним сталося чергове диво на ім’я Надія 19 років від роду. Від дами серця не відходив весь вечір, трепетно тримав за руку і всім розповідав про далекосяжні плани і весіллі – негоже жити в гріху.

Жінки стискали губи, слухаючи розповідь і дивлячись у відверте дeкольте Надiньки. А чоловіки шанобливо поплескували його по плечу, один навіть прицмокнув губами і протяжно видав п’яненькe, але щире «молодець».

Нестаріючий душею і тілом Анатолій – підкорювач молодушoк, герой-зaплiднювач, уособлював відразу два головних «постулату» які роблять людину повноцінною в наші дні. а) не один б) розмножений в достатній кількості. На відміну від майже що чайлдфрі Ані, яка і нарoдила-то по зальоту, та ще й без п’яти хвилин зозуля. Де вона, і де він.

Мені здається, Аню і правда більше не покличуть заміж – тому що вона сама туди не піде. Неприємна паперова тяганина – всі ті люди змушували змінювати прізвище. Уявляєте, скільки вона відстояла в чергах з документами! А ще я думаю, що чоловік, який її полюбить, і правда буде володіти часточкою божевілля. Не через шлюби, ранню дитину і подорожі, а тому що їй з «нормальним» буде просто нецікаво.

А ще, чим більше я дізнаюся історій про таких традиційних прихильників традиційних сімейних цінностей, як Анатолій, чим більше чую, що таких крутих, яскравих і красивих жінок, як Аня, не покличуть заміж, тим більше мені починає здаватися, що це благо не для мене. Поїхала за кулером.

Автор: Соня Гудим

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram