Її похорон перетворився на справжнє шоу. В останню путь на Ferrari (фото)

В історію можна увійти різними способами: хтось прокладає шлях роками наполегливої ​​праці і талантом, а хтось в’їжджає  на Ferrari.

Про американку Сандру Вест всі б вже давно забули, якщо б не її … похорон, що перетворився на справжнє шоу. Вдову нафтового магната відправили в останню путь в мереживній нічній сорочці, посадивши за кермо улюбленого авто. І це ще не все.

Нафтовий магнат Айк Вест помер в 1968 році, заповівши дружині весь свій статок (більш 5 млн доларів). Сандра негайно почала його тринькати, спускаючи гроші на нескінченні вечірки і наркотики. Довго тривати це не могло, і 10 березня 1977 р результаті передозування багата вдова відправилася слідом за чоловіком. Однак похорон відбувся через цілих два місяці після її смерті!

Найбільше на світі Сандра Вест любила своє авто – Ferrari 1 964-го року випуску, вартістю 20 000 доларів (за теперішніми мірками – близько 2 млн доларів). Тому ще в 1972 р вона заповіла поховати себе «поруч зі своїм чоловіком, в мереживній нічній сорочці від Porter Loring (Mortuary) і в своєму Ferrari». Її брат намагався оскаржити дивний заповіт. Судові розгляди тривали два місяці, але в результаті все-таки було прийнято рішення задовольнити останнє прохання померлої.

Весь цей час тіло Сандри знаходилося в мавзолеї в Меморіальному парку Сан-Антоніо Сансет (Техас). Після того, як суд виніс свій вердикт, 19 травня 1977 р. померлу одягли в нічну сорочку, посадили за кермо Ferrari, машину помістили в великий ящик і опустили в могилу на кладовищі в Сан-Антоніо. Після цього яму залили бетоном, щоб ні у кого не виникало спокуси врятувати дорогий автомобіль.

На похорон зібралося безліч людей, але більшість з них прийшли зовсім не для того, щоб попрощатися зі світською левицею: близько 300 глядачів і репортерів хотіли подивитися на те, як в землю закопують 20 000 доларів.

В наші дні могила Сандри Вест в Техасі – одна з найпопулярніших визначних пам’яток для туристів.

Читайте також: Ті, у кого залишилися монети СРСР можуть стати справжніми мільйонерами. І ось чому …

Джерело. 

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram