З цією маскою я забула про проблему випадіння волосся. Тепер вого густе і шовкове

Кожна друга жінка знає, що таке випадіння волосся. Це неприємне явище і змушує нас стpaждати при вигляді своїх локонів на гребінці. Якщо не в наших силах зупинити цей страшний процес, то можемо хоча б відновити їx.

Є багато різних масок для того, щоб повернути волоссю колишній блиск і вигляд. Можна також повернути волоссю їх густоту. Саме про це і піде мова. Ми пропонуємо чудову діючу маску. Все, що вам потрібно — це гірчиця. Інші інгредієнти ви зможете знайти в себе вдома!

Цей засіб відмінно впливає на волосся тим, що викликає печіння шкіри голови. Щоб зробити це печіння терпимішим, потрібно додати масло.

Для нашої маски вам знадобляться наступні інгредієнти:

  • порошок гірчиці — дві столові ложки;
  • дуже тепла вода — знадобиться стільки ж, скільки і гірчиці;
  • яєчний жовток — 1шт;
  • олія (підійдуть практично всі види) — двох столових ложок достатньо.
  • цукор (або мед). Бажано, щоб мінімум ви додали 2 столові ложки, але, якщо додасте більше, дія буде сильнішою.

Тільки не перестарайтеся з додаванням цукру або меду.

Читайте також: У мене за місяць волосся виросло на 8см – здорове, міцне і блискуче. А витратила я на це копійки

Що ж далі робити?

Змішайте всі інгредієнти і поступово нанесіть отриману суміш на шкіру голови. Саме на шкіру голови, а не на кінчики. Після того, як вже закінчили, окутайте голову целофановим пакетом, а зверху надіньте теплу шапочку: потрібно, щоб ви тримали голову в теплі деякий час, щоб маска діяла.

Для першого разу треба протриматися хоча б 15 хвилин. А після у вас вийде і навіть годину протриматися. Коли пройде час, змийте голову і все! Таку процедуру потрібно повторити протягом одного місяця один раз на тиждень.

Будьте обережні, якщо пече так, що вже неможливо терпіти, змийте раніше!