“За Тебе молюся у душі, а Ти покинула”-отака-то, мати

Покинута мамою. Хочу розповісти відрізок часу зі свого життя і хочу дізнатися, чи одна я така.

Ми зі старшою сестрою, з дитинства бачили сварки мами з татом. Бачила як тато маму, б’є. Цілу ніч тривали концерт, а вранці о 7:00 ми починаємо збиратися в школу. І цілий навчальний день хочеться спати, але ти навіть не подаєш увазі, що у тебе щось сталося. За матеріалами ispovedi.com

Мені було 6, сестрі 9, мама з татом розлучилися, він нам зняв квартиру. Потім мама завела “мужика” на 10 років молодшого. Вітя приїжджав до нас рідко, але ми його терпіти не могли і не можемо до сьогоднішнього дня.

Хочу зазначити, що весь цей час нас обожнювала і любила бабуся (батькова мама), підтримувала, гроші давала (мама у нас скуповуючи, в той час коли однокласникам давали 10 грн, мені мама давала 2,50, хоча аліменти і сама заробляє добре) і ми її дуже любили.

Читайте також:Обручка на тернині: мати картала дитину, що загубила цінну для неї обручку, з якою вінчалася її прабабуся

Через 3 роки мама почала стабільно приводити 26-річного коханця до нас в однокімнатну квартиру (мені було 9, сестрі 12). Мати  плакала, що мовляв одна залишиться, і ми мовчали. Ми сто разів з ним сварилися, а вона завжди на його стороні стояла (і це при тому, що він нас виганяв і обзивав “шмарами”), а потім знову давила на те, що ми з сестрою скоро вийдемо заміж і її кинемо.

Бабуся помeрла, коли мені було 15 років. І все, мама зі мною не спілкувалася, мені в цьому віці було важко, навіть билася з однокласниками, а так хотілося, що б мама хоча б запитала: «Як ти? Що ти? Чи все добре, донечко? »Але цього я не дочекалася.

Я знайшла хлопця, який був на 2 роки старший за мене.  У 16,5 я завагітніла. Мама, коли дізналася, хотіла щоб я перервала вагітність, і навіть тоді, коли їй сказали, що у мене не може бути дітей після цього. Я втекла, сестра мене підтримала.  Мама жодного разу не допомогла.

Зараз моїй дитині 9 місяців, мама жодного разу не приїжджала до нас – у  неї любов в 40 з гаком.

Ось тільки надія, що сестра приїде з-за кордону, буде якась хоч підтримка.

Але як же хотілося маминої ласки і розуміння

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram