Забудьте про чай в пакетиках – це справжня нeбeзпeка

Насамперед, давайте спробуємо розібратися чому взагалі люди купують чай у пакетиках. На це є декілька причин: зручно, смачно та швидко, адже із пакетиками вода перетворюється на чай значно швидше, ніж із розсипчатою заваркою.

Проте частина медиків наполягає на тому, аби уникати вживання цього продукту, і у них є свої аргументи.

По-перше, на упаковці ніколи не вказують точний склад. Найчастіше, у змісті пакетику окрім подрібненого чайного листя знаходяться різноманітні гілки та палички.

По-друге, великий сумнів викликає матеріал та спосіб виготовлення самих пакетиків. Виробники додають до волокон хімічні речовини, аби матеріал тримав форму та не розклеювався під час заварювання. До того ж, здоров’ю людині не додають користі наявність ниток та металевих скріпок, якими фіксують пакетик.

Читайте також: Напій, який очистить ваші судини краще за будь-які препарати, а також захистить від грипу та застуди

І вже точно кожен помічав, що саме після заварювання пакетованого чаю на стінках чашки залишається наліт, і корисним для нашого шлунку це точно назвати не можна.

Окрім цього дуже часто виробники додають ще один шкідливий елемент – барвники. Перевірити їх наявність у чаї дуже просто: покладіть пакетик у звичайну холодну воду. Якщо рідина швидко забарвилася, то у продукті точно є барвник.

Тож краще не лінуйтеся – вживайте розсипчастий чай.

Джерело.