Свята Іносенcія дівчинка, яка 300 років тому була вбuта власним батьком

Кафедральний собор Гвадалахари вважається однією з головних визначних пам’яток Мехіко. Будівництво храму почалося ще в XV столітті, і хоча з тих пір будівля кілька разів перебудовували, святиня, як і раніше приваблює до себе тисячі парафіян і простих туристів.

Віруючі приїжджають в храм зі всієї Мексики для того, щоб вклонитися мощам святої Іносенсії — дівчинки, яка 300 років тому була вбuта власним батьком за любов до Євхаристії.

За легендою близько 300 років тому Іносенсія дуже хотіла ходити до християнської школи разом з іншими дівчатами, але її батько був категорично проти.

Він сказав, що це “нонсенс”

Проте, Іносенсія не хотіла нічого іншого. Одного разу, вона подружилася з черницею, яка запросила її ходити на уроки християнства. Iносенсія була схвильована, коли вона була запрошена отримати Святе Причастя в церкві, і вона зробила це, не повідомляючи свого батька. Вона прибула в собор, одягнувши білу сукню, яку подарувала їй черниця. Пізніше в той же день, дівчина повернулась додому, щоб розповісти своєму батькові захоплюючу новину, в надії, що він підтримає її рішення.

В акті люті, він почав бити її нeлюдським чином, він встромив ножа в груди і вбuв її.

Після смeрті дитини, Католицька Церква зарахували Іносенсію до лику святих.

A її мощі залишаються нетлінними по цей день, привертаючи до себе віруючих і туристів.

Читайте також:Книги, які дарують щастя

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram