Запашне варення з білої акації

Цю рослину активно використовують у народній медицині. Вона чинить протизапальну дію, лікує жіночі хвороби та захворювання травного тракту.

Багато хто недолюблює білу акацію, адже вона дуже яскраво пахне. Але якщо вам подобається її аромат, то спробуйте закупорити його у банки і зберегти на довгі місяці.

Виявляється, з квітів акації, так само як з кульбаби, варять варення. Воно не просто смачне, а й наділене лікувальними властивостями.

Ось рецепт!

Інгредієнти:

Квітки акації – 1 кг.;

Вода – 1 літр;

Цукор – 1,5 кг.;

Лимон – 2 шт.

Приготування:

Підготувати акацієві квітки, тобто очистити від плодоніжок, промити чистою водою і пробланшувати. Лимони потрібно нарізати дрібними кубиками разом з шкіркою, потім помістити їх в ємність разом з акацією і проварити на повільному вогні впродовж 15-20 хвилин. Отриману суміш потрібно залишити приблизно на 24 години настоюватися в темному і сухому місці.

Після цього слід ретельно процідити суміш через дрібне сито, відтиснути залишки пелюсток або лимонної шкірки, всипати цукор і поставити на повільний вогонь. Готується варення з квіток білої акації і лимону не менше 40-45 хвилин. Далі можна помістити варення у заздалегідь підготовлені банки і закатати кришками.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram