“Застаріли і вичерпали себе”: українські зірка висловили думки щодо розпаду дуету “Потап і Настя”

У вівторок, 24 жовтня, стало відомо, що популярний український дует Потап і Настя тимчасово вирішили зробити паузу і призупинити роботу над колективом.

Учасники дуету, репер Потап і Настя Каменських, зняли відеозвернення, в якому розповіли, як багато вони зробили за 11 років і що зараз настав час відпочити.

Українські артисти розповіли Обозревателю чому, на їхню думку, Потап і Настя взяли паузу.

“Колектив застарів і пора щось змінювати. Потап і Настя вичерпали всі ідеї, все вже можна було передбачити, яка буде пісня і так далі. Треба щось міняти і цей крок дуже правильний. До того ж, я давно казав, що Настя – дуже талановита дівчинка з хорошими вокальними даними, дуже хороша зовні. Їй давно варто було дати заспівати щось сольно і робити сольну кар’єру. Вони спізнилися мінімум на років п’ять, на мій погляд “, – сказав продюсер Володимир Бебешко.

“Насправді нічого дивного немає, бо у Потапа є кілька інших проектів, в яких він себе з успіхом реалізовує і як автор пісень, і як людина, що діє на сцені. Другий момент – у будь-якого виконавця є “пік модності”. Потап і Настя вже давно його пройшли. Потапу зараз куди вигідніше розкручувати ті ж Mozgi , а для Насті куди вигідніше сольна кар’єра, тому що через зняті в Кремлі штани Потапа будуть згадувати завжди.

Адже вона штани не знімала. Потап і Настя – бренд вже скомпрометований і застарілий. Не варто забувати, що у Потапа ще є співачка Michelle Andrade, яку він розкручує. Тому він так і вчинив “, – висловився продюсер Олександр Ягольник.

Читайте також: “Настя? Все можливо!”: продюсер “Потапа і Насті” пояснив причини паузи дуету

“Ну чому ж, проект не заїжджений і цілком прибутковий. Вони просто шукають нові форми і це здорово. Розвиваємося. Настя – гідна співачка, у неї прекрасний голос, хороший тембр, дані. Потап – окремий репер, хороший продюсер, багатогранний хлопець. Це пошуки і це добре. Чув про роман, так. І про вагітність, але нічого сказати не можу. Свічку не тримав “, – прокоментував Павло Зібров.

“Я знаю, що у Потапа є ще інші проекти. Можливо, він збирається продюсувати щось нове, вкластися в щось ще. Настя також, наскільки я знаю, мріяла стати сольною співачкою і співати окремо від групи. Ну, хто знає, може, і правда вагітна і просто хоче вже відпочити. Хоча діти не заважають “, – сказала Тоня Матвієнко.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram