“Застукали”. Таємне кохання Каті Осадчої і Юрія Горбунова (фото)

З чого все почалося, і чому всі думають, що вони пара?

Зовсім нещодавно в пресі заговорили про вагітність Каті Осадчої. На фото телеведучої  шанувальники розгледіли кругленький животик.  Але, крім вагітності, публіку цікавить головне запитання: хто ж батько дитини?

Чутки про роман телеведучих Каті Осадчої та Юрія Горбунова з’явилися приблизно в серпні минулого року. Зазначимо, що вони разом ведуть популярні шоу на телеканалі “1+1” − “Маленькі гіганти”, “Голос країни” і “Голос. Діти”. Осадча, яка сама не раз розкривала секрети інших публічних людей, розповідати про особисте життя не поспішає.

Але чи треба тут щось говорити?

І Юрій, і Катя, тим не менш, не соромляться публікувати фото зі спільного відпочинку. Ні, вони не діляться знімками, на яких явно позують разом. Але ж якщо порівняти кадри, з’являється ряд висновків, які вказують на аж ніяк не службові стосунки Каті і Юрія і не можуть не зацікавити публіку.

До речі, в серпні 2015 року Катя організувала таємну закриту вечірку на честь дня народження Юрія Горбунова.

Що ж, не будемо відкладати найцікавіше в довгий ящик. Пропонуємо вам, дорогі читачі, самим подивитися декілька фото, опублікованих Осадчою і Горбуновим, і зробити висновки.

Читайте також:Катя Осадча купила синові на 14-річчя торт за 4700 грн (ФОТО)

Середземне море. Липень, 2015

На цих знімках подібностей практично немає. Але ось невдача − Катя разом з сином відпочивали на Середземному морі в той же час, що і Юрій Горбунов. Зверни увагу, це було більше року тому.

Швейцарія. Травень, 2016

А фон хіба ж не однаковий?

Львів. Червень, 2016

Аж надто схожий інтер’єр, чи не так?

Відень. Серпень, 2016

Зліва знімок Горбунова, справа − Осадчої. Але головне − і Юрій, і Катя у Відні в один і той самий час.

Дніпро. Серпень, 2016

Зверни увагу, зліва від Юрія видно зачіску з резинкою, такою ж, до слова, як і в Каті.

Як би там не було, Катя Осадча та Юрій Горбунов не заперечують і не підтверджують своїх стосунків. Сподіваємося, скоро телеведучі не будуть приховувати почуття, якщо такі є, і ти дізнаєшся про все першою!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram