Жінка повинна знати собі ціну, але ніколи не називати її -Шерон Стоун

Шерон Стоун відома як володарка найвищого IQ на Голлівудських пагорбах. Їй вже майже 60, але блискуча актриса не розгубила запас гумору і продовжує сипати дотепні перли, в яких набагато більше правди і життєвої мудрості, ніж в радах навченого досвід гуру. По крайній мірі, в тому, що стосується сучасної жінки і її місця в цьому світі. Шерон Стоун – про красу, старіння, чоловіків і сім’ю.

Пластична хірургія – це не моє, але я не засуджую жінок, які вдаються до послуг хірурга. Якщо це робить вас щасливим – чому  би й ні?

Не стану приховувати, що пробувала ботокс. І не раз. Але вчасно зупинилася, щоб не перетворитися в одну з золотих рибок, які борознять голлівудські простори. Через ботокс всі актриси разом стали схожі одна на одну. Мені ж хочеться залишатися собою. Нехай у мені бачать жінку, за плечима якої роки цікавого життя.

У першій половині життя твоє обличчя – це те, з чим ти народилася. У другій половині – те, чого ти заслуговуєш.

Жінка за все своє життя змінює багато обличь. Це немов зачіска – ми не можемо бути весь час з однієюж і тією ж. Протягом життя ми еволюціонуємо, змінюємося. Ми вчимося, ми дорослішаємо. Ми дивимося на життя по-іншому, і життя по-іншому дивиться на нас.

Навіть найдорожча косметика і найдорожча зачіска не під силу зробити жінку красивою. Найяскравіші, найцікавіші жінки – ті, за плечима яких життя зі злетами і падіннями.

Ідея вічної молодості – міф. Я не хочу бути «вічною красунею». Я хочу бути жінкою, яка найкращим чином виглядала б в свої роки.

Ава Гарднер була найпрекраснішою жінкою в світі. Чому? Вона ніколи нічого з собою не робила. Вона виглядала як жінка і ніколи не намагалася виглядати як дівчинка.

Я живу з одними і тими самими ж грудьми протягом усього життя.

Пережиті нещастя і проблеми зі здоров’ям змусили мене припинити займатися тим, що робило мене нещасною.

По-справжньому гарна жінка завжди добра і до інших жінок, і до людей взагалі. Вона не сприймає суперництва, інтриг і підлості.

Вираз обличчя жінки набагато важливіший  її одягу.

Якщо ти розумна, то будеш і красива. Некрасивих немає. Хтось гарний, як троянда, хтось як кактус.

Ніколи серйозно не замислювалася, красива я чи ні. Але я знаю один чарівний прийом: вміння створювати ілюзію привабливості. Коли жінка заходить в кімнату, присутні реагують не на її красу, а на силу і енергію, яка від неї виходить.

У свої 57 я відчуваю себе більш впевненою і спокійною, ніж будь-коли. Не знаю, чи пов’язано це з духовністю або я просто стала мудрішою. Але з віком ви стаєте більш вибірковими в тому, з ким проводити свій час і чому присвячувати своє життя.

Мене можна підкупити квітами і запрошенням на вечерю. Мені подобаються чоловіки-джентльмени. Але я терпіти не можу, коли недооцінюють мій інтелект. Я вимагаю поваги до себе – і хочу відчувати повагу до партнера.

Я можу бути милою і приємною, але це нецікаво. Бути милою і приємною – не головна мета в житті. Я намагаюся бути чесною – як із собою, так і з навколишнім, і це не завжди приємно. Ніколи не намагайтеся бути всесвітньою улюбленицею.

Люди бояться змінюватися – їм здається, що вони втратять щось. Вони забувають, що ж можуть і придбати чимало нового!

Думаю, що довгий час люди просто не знали, як до мене ставитися і що зі мною робити. Я виглядала як Барбі, у мене був голос офіціантки з бару і я говорила обурливі речі – важко приймати таке поєднання.

Дійсно важливо, щоб у людей, які розпоряджаються життям інших людей, було справедливе, правдиве і жалісливе ставлення до всіх людей, а не вибірково до деяких з них.

Мені здається, що я вже народилася сорокарічною. Мені не було і року, а я вже ходила і щось торохтіла. Потім стало тільки гірше. Уже в початковій школі я зводила всіх з розуму, тому що ставила дорослі питання – і вимагала на них дорослі відповіді.

У цьому житті не важливо, як ти падаєш. Важливо, як ти піднімаєшся.

Жінка не повинна брати на себе відповідальність за все на світі.

Ставши буддисткою, я зрозуміла, що сором придумав чоловік, – в природі немає сорому. Це не що інше, як спосіб маніпулювати людьми.

Жінки, можуть, і імітують задоволення. Зате чоловіки імітують відносини.

Краще бути зовсім одній, ніж відчувати себе самотньою поруч з неправильною людиною.

У ліжку я найбільше люблю читати сценарії.

Смерть не раз барабанила своїми кістлявими пальцями у мої двері, але я їй не відкривала. Вона навчила мене жити по-новому. Цей стукіт у двері розбудив мене.

Одного разу дівчата самі стають тими чоловіками, за яких колись мріяли вийти заміж.

Ніколи не лягай в ліжко з тим, у кого більше проблем, ніж у тебе.

Читайте також:Чому більшості жінок ніколи не світить принц на білому коні. Правда життя

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram