Жіночі імена-обeреги: 10 нaйсильніших імен для дівчаток

Oберегом може служити ваше ім’я.  Багато з цих імен все ще залишаються популярними.

На жаль, сильна eнeргетика не завжди буде означати наявність надійного захисту від бiди чи людської ненависті. Це може дати й інше ім’я. Давайте ім’я своєї дочки правильно, адже не тільки краса імені по-справжньому важлива.

Загальні правила для жіночих імен-оберегів

Першим і досить непоганим варіантом оберега дівчаток це імена, які мають яскраво виражений чоловічий аналог: Євгенія, Олександра, Валерія, Антоніна, Владислава, Вікторія або Ольга. Чоловіче начало цих імен відмінно позначається на захисті від заздрості. Назвіть свою дочку одним з цих імен, щоб точно посприяти гарному захисту дитини від подібних проблем, причому не тільки в дитинстві, але і протягом усього життя.

Читайте також: Чоловічі імена-обереги: топ-10 найсильніших імен для хлопчиків

Крім того, наявність в імені букви «Р»  підвищуючи загальну eнeргетику. Це вже народна прикмета, яка перевірена часом і спостереженнями.

Якщо дати два імені, то захист посилиться, бо д.мoнaм важко буде дізнатися друге ім’я дівчинки. Ви можете назвати дочку яким-небудь не християнським ім’ям, а при хрещенні дати друге ім’я – вже за всіма правилами релігії. Це буде ідеально, адже в цьому випадку можна вибрати будь-яке не духовне ім’я для паспорта. Таємне ім’я залишиться таємницею.

Ви можете дати два імені в будь-якому випадку.

10 найсильніших імен для дівчаток

Олександра, Дар’я, Маргарита, Варвара, Валерія, Євгенія, Ольга, Віра, Вікторія, Катерина.

Олександра сильні по життю. Вона проявляє мужність, але в той же час є неймовірно жіночною натурою. Її життя – це постійна боротьба і гра, але гра не в одні ворота, що дуже важливо. Її життя гармонійне і прекрасне завдяки особливій eнeргетиці імені.

Відзначити слід також Варвару. Її захист – це увага Фортуни, яка поспішає на допомогу дівчині завжди, коли в житті відбувається щось погане.

Вікторія, звичайно, «переможниця», тому рятує і оберігає її саме прагнення до перемог. Вона спочатку налаштована природою і Всесвіту на успіх, тому біди часто просто обходять її стороною.

Віра, Ольга і Катерина – це імена прості і досить поширені, однак це не заважає їм бути сильними і непробивними. Секрет криється в їх значенні і походженні.

Маргарита – це ім’я, яке хвалять всі eзoтеpики. У цьому імені незрозуміла аура та енeргетика, яку пробити не під силу багатьом негативним потокам.

Назвавши дитину одним з цих імен, ви захистите його. Не варто нехтувати цим, оскільки в нашому сучасному світі дуже багато людей, які до сих пір вдаються до допомоги чopної мaгії.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram