Жіночі таємниці, які ніколи не можна розповідати чоловіку

Ти ніколи не будеш ближчою з кимось настільки, наскільки ти повинна бути близькою зі своїм обранцем, своїм чоловіком, але це не означає, що йому потрібно розповідати абсолютно все. Є деякі визнання, які краще зберігати в секреті – заради його блага, твого блага і блага ваших відносин.

Так, важливо відкриватися один одному, але коли ти думаєш, розповісти йому щось чи ні, уникай наступних зізнань:

1. Твої справжні почуття до колишніх хлопців.
Звичайно, ти можеш розповісти про те, з ким ти зустрічалася, їх імена, особливості. Але не потрібно вдаватися в любовні подробиці, про те, «як вам добре було разом», «як він класно цілувався» і т.д.

По-перше, твій новий хлопець або чоловік може почати ревнувати. По-друге, він може комплексувати або просто ображатися. Ні те, ні інше не допоможе вашим відносинам.

Читайте також: Життя в шлюбі складається з 7 етапів. Якби сучасна людина знала про них – відсотків 80 розлучень не було б

2. Коли ти помітила, що він трохи погладшав.
Для деяких пар жарти про надмірну після весілля вагу стають буденністю. Але навіть якщо він справді погладшав на розмір або два, не варто говорити йому, що ти хотіла б, щоб він схуд.

Часом жінки забувають, що коментарі з приводу тіла образливі не тільки їм, а й чоловікам. Звичайно, ми хочемо, щоб наш партнер був здоровим, але краще мотивувати його до здорового способу життя своїм прикладом, вводячи в будні здорові звички.

3. Коли тебе в ньому щось дратує.
Для початку запитай себе, наскільки це серйозна проблема. Якщо ти можеш просто зробити глибокий вдих і відпустити це – так і зроби. Якщо щось дійсно серйозне, тактовно скажи йому про свої почуття. Інакше тримай все при собі.

Тому що такі дрібні ситуації просто не варті сварки і витраченої на них негативної енергії. Завжди вибирай кохання.

Ваші відносини будуть щасливішими, якщо ти будеш думати про те, що говорити і чим ділитися зі своїм чоловіком.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram