Ось що означають зморшки різних частин обличчя

Поява зморщок визначається не віком, а типом шкіри і станом здоров’я всього організму. Місце та глибина складки свідчать про певні захворювання організму. За психоемоційний стан відповідає верхня частина обличчя — лоб та очі. Усі стреси, турботи, проблеми і постійне напруження відображаються зморшками на лобі. А от зморшки, які свідчать про зміни здоров’я тієї чи тієї частини організму, з’являються протягом життя.

Ось що означають зморшки різних частин обличчя.

Вертикальна зморшка посередині на рівні перенісся — проблеми зі шлунком.

Вертикальна зморшка між бровами справа — дисфункція печінки і жовчного міхура, зліва — хвора селезінка.

Поперечна зморшка — проблеми в шийно-потиличній зоні (остеохондроз).

Носо-губні складки. Глибокі, симетричні з обох боків зморшки вказують на дисфункцію травного тракту. Якщо складки «промальовуються» дуже рельєфно, це шлунково-кишкові розлади. Якщо більш глибока “борозенка” справа — зверніть увагу на роботу печінки й жовчного міхура.

Вертикальні неглибокі зморшки над верхньою губою. Зазвичай, бувають тільки в жінок. Такі складки на обличчі — свідчення гінекологічних захворювань.

Вертикальні зморшки від куточків рота вниз — гастрит зі зниженою секреторною функцією і схильність до захворювань підшлункової залози.

Вилице-підборідні зморшки свідчать про гіпофункції шлунка і підшлункової залози.

Поперечна зморшка на рівні підборіддя може бути знаком застійних явищ у печінці або малому тазі.

Усі зморшки, що з’явилися, повідомляють нам важливу інформацію про здоров’я організму. Побачивши зморшку, що вказує на той чи той орган, пройдіть обстеження. А після лікування простіше буде позбутися «передвісниці» хвороби.

Додатковий захист від зморшок — спеціальний масаж для м’язів обличчя. Крім цього, користуйтеся косметичним льодом для омолодження шкіри. Також стежте за своєю мімікою і, бажано, — настроєм. У цілому бережіть свій організм, тоді неприємних «відображень» не виникне.

Оксана ОСТРЯНКО

Читайте також:Ця квітка – найкращі ліки від раку

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram