Знак Зодіаку – переможець в рейтингу зрадників, а також найбільш вірний і відданий

Стрілець
Одного разу зрадник – завжди зрадник? Ви – природжений зрадник. Якби був спосіб обдурити після смeрті, ви це зробите. Ви зраджуєте, як дихаєте. Вам подобається зрада, тому що вона викликає прилив адреналіну, такого необхідного вам. Подивіться правді в очі – ви зрадник.

Діва
Всім відомо, що ви зраджуєте, але чи варто вам бути настільки безтурботними в цьому? Потурбуйтеся хоча б прибрати за собою обгортки від прeзeрвaтивiв і застелити ліжко. Але ви не проти бути спійманими, це додатковий імпульс вашому его. На вашому рахунку безліч коханців, які чекають вашого дзвінка 24/7. Горе тому, хто закохається в вас, тому що, рано чи пізно, він постраждає від вашої легковажності.

Терези
Справа не в тому, що ви любите sекs, ви обожнюєте потяг і пристрасть, тому, майже напевно, ви вдаєтеся до емоційної зради. Відносини і любов важливі для вас, але не настільки, щоб не мати в запасі кілька страхувальних варіантів. Ви настільки талановиті в зраді, що можете зібрати в одному ресторані трьох коханців, і ніхто з них не запідозрить вас в зраді.

Овен
Можливо, ваш партнер не зробив вам нічого поганого. Просто вам цікаво. Вам не подобається відчувати себе в пастці. Ваш внутрішній баран хоче вийти і «впертися рогами». Вам подобається вибирати різних коханців, як ніби вони – тістечка в прекрасній французької кав’ярні. Найгірше те, ви не будете намагатися приховати зраду, навіть якщо будете спіймані на гарячому на місці злочину. Зрештою, якби він задовольняв вас і знав, як зробити вас щасливою, ви б не зраджували йому.

Близнюки
Як тільки ви ставите питанням, як це – спати з кимось, крім вашого хлопця, ви не будете щасливі, поки не спробуєте цей варіант розвитку подій. Зрештою, що, якщо ви помрeте, ніколи не ризикнувши знайти людину, яка виявиться вашим «єдиним»? Таким чином, ви наважуєтеся на зраду, наприклад, в друзями вашого хлопця або його братами. Більшість видів тварин не моногамні, так навіщо вам бути іншими?

Козеріг
Ви не часто зраджуєте, але не турбуєтеся, коли це робите. Зрештою, ви – тварина, а у них свої потреби. Якщо ви не можете бути з тим, кого любите, ви можете перeспати з тим, з ким ви зустрічаєтеся на даний момент. Коли ви наважуєтеся на зраду, це відбувається майже випадково. Ви напиваєтеся або їдете у відрядження. Але для вас зрада – чиста фізика, ви не хвилюєтеся про неї і не відчуваєте душевних страждань.

Pак
Справа не в тому, що ви не зраджуєте, а в тому, що ви необачні в цьому. Ви занадто ввічливі і не хочете, щоб ваш партнер дізнався про це. Таким чином, суміш ввічливої необачності зводиться до величезного безладу – для всіх учасників ситуації. Ви будете зраджувати, поки не знайдете Єдиного і неповторного, і тоді ви зав’яжете з цією брудною справою. Єдина причина, по якій ви зраджуєте, це те, що ви ще не знайшли справжню любов.

Водолій
Ви схильні зраджувати більше емоційно, ніж фізично. Частково тому, що ви гермофоб і боїтеся будь-яких мікробів і хвороб, а тому, що ніхто не може задовольнити всі ваші численні емоційні потреби. Давайте подивимося правді в очі, ви дуже потребуєте любові і турботи. Якщо ви закохані в когось по вуха, ви взагалі не будете зраджувати. Якщо ваш нинішній партнер – sекs-машина, яка задовольняє вас, як ніхто інший, вам і в голову не прийде розглядати інші варіанти. Але, якщо партнер не може догодити вам ні фізично, ні емоційно, що, чорт візьми, ви робите поруч з ним?

Риби
Ви любите бути закоханими. Ось чому ви навряд чи зрадите, якщо не відчуєте, що все скінчено. Зрада для вас – спосіб вийти з відносин, які ви вирішили завершити. Але, якщо ви підете по цій слизькій доріжці, ви відмінно замітаєте за собою сліди. Ви, як судмедексперт, вмієте приховувати докази.

Лев
Ви, в основному, віддані, але не тому, що ви вважаєте зраду аморальною. Вона, скоріше, непрактична. Кому потрібен головний біль, вступаючи в роман на стороні? Кому потрібна драма і важкий розрив, які підуть після того, як вас застануть з коханцем? Тимчасове задоволення від таємного sекsа не варто пекла, яке настане після нього.

Читайте також: Вчені встановили ідеальну різницю у віці між чоловіком і дружиною

Скорпіон
Зрада – перша ознака того, що ви закохалися, а це вам дає дуже складно. Ви зраджуєте, щоб притупити почуття уразливості і відновити контроль і владу. Або ви будете зраджувати, якщо почнете нудьгувати в ліжку. В ідеалі, відмінний sекs і відсутність закоханості – єдина гарантія від зради.

Телець
Ви віддані, як собака своєму господарю, тому єдина причина, по якій ви коли-небудь зрадите – коли ви полюбите когось іншого і не зможете контролювати своє серце.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram