Зточити зуби, одружитися з твариною і не відвідувати туалет три дні: дивні весільні традиції з усього світу (фото)

Одруження – це завжди хвилююча подія для молодят і численних родичів. Як правило, воно супроводжується дотриманням безлічі традицій. Різноманітність європейських, азіатських, африканських та інших культур призвела до того, що весільні звичаї одних можуть здатися зовсім чужими для інших. Про найцікавіші і дивні весільні традиції – далі в огляді.

Ферми з відгодівлі наречених (Мавританія)


Більшість наречених Європи намагаються якомога стрункішими виглядати до весілля. Мавританські женихи на таких дівчат і не глянули б. А все тому, що в цій країні чим огрядніша наречена, тим краще. У Мавританії худоба вважається ознакою якихось хвороб.Дівчаток з дитинства відгодовують жирною їжею, а перед весіллям їхній раціон стає ще більш калорійним.

Наречених можуть навіть відправити на особливі «ферми», де їх будуть відгодовувати арахісом, маслом, пшоном, верблюжим молоком. А ще на тілі наречених повинні бути розтяжки. Якщо їх немає, то нареченій призначають курс особливого масажу.

Читайте також: Пeрша шлюбнa нiч: історичні традиції та сьогодення

Заборона на відвідування туалету (Борнео)

На острові Борнео нареченому і нареченій на весіллі доводиться дуже несолодко. Їм протягом трьох(!) днів заборонено відвідувати туалет. Якщо хтось із молодят не виконає це, то, згідно з повір’ями, шлюб буде неміцним, а дружина – бeзплiдною. Щоб трохи полегшити завдання молодятам, їх практично не годують і не поять.

Хатина для пошуку судженого (Камбоджа)

У камбоджійському племені креунг батьки зобов’язані побудувати для своїх старших дочок хатини. Там вони приймають хлопців стільки, скільки захочуть, поки не знайдуть «того самого». Під спілкуванням мається на увазі iнтuмна близькість. Якщо ж майбутня наречена завaгiтніла під час одного з таких побачень, то батьком дитини автоматично призначається той, хто стане її чоловіком.

Заміжжя з тваринами (Індія)

У деяких районах Індії є досить дивна традиція виходити заміж за тварин. Згідно з повір’ям, якщо у дівчинки зуб росте з ясен не вертикально, а горизонтально, то вона стане обідом для тигра. Щоб уберегтися від цього, їй просто необхідно заміжжя з твариною. Благо не потрібно проведення шлюбної ночі. Після церемонії дівчина сміливо може виходити заміж за справжнього чоловіка.

Спилювання зубів (Балі)

Перед весіллям молоді в обов’язковому порядку повинні пройти процедуру спилювання зубів. Згідно з традицією, гострі різці асоціюються у балійців з демонічною сутністю. Процедура спилювання зубів проводиться без анестезії, а ще дорого коштує. Цей звичай дуже древній, тому ні в кого не виникає бажання ним знехтувати. В іншому випадку, без сточених зубів ніхто не проведе балійцям ритуал одруження.

До речі, наречена на Балі може виходити заміж тільки будучи вaгiтною. Так сім’я нареченого вже спокійна, що їхній рід буде продовжений

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram