Звичка, яка неймовірно шкодить здоров’ю: це робить кожна жінка

Після важкого робочого дня складно приділити достатньо часу своєму волоссю. Тому деякі з нас миють голову під час вечірнього душу, протирають волосся рушником і лягають спати.

Як виявилося, це груба помилка, яка не просто на ранок створить з волосся “пташине гніздо”, а й завдасть шкоди всьому вашому організму.

Ламке волосся. У мокрому стані волосся стає дуже ламким. І коли уві сні ви рухаєтесь, воно дуже заплутується і обламується. Та й розчесати на ранок буде непросто.

Застуда. Уві сні людина досить нерухома і мокра шкіра голови переохолоджується. Тому від найменших протягів на ранок ви можете отримати як мінімум нежить.

Випадіння волосся. Все з тієї ж причини охолодження відбувається запалення волосяних цибулин. В результаті волосся випадає, а на шкірі голови з’являються почервоніння, гнійники і свербіж.

Читайте також: Три жіночі процедури, які не варто робити до 35 років

Лупа. На шкірі кожної людини може мешкати грибок Malassezia Furfur. Вологість може спровокувати його розмноження, в результаті чого виникне лупа і лущення шкіри.

Аcтмa і алepгія. Якщо ви спите з мокрою головою часто, то ваша подушка накопичує багато вологи. Це відмінне середовище для бaктерій, гpибків і клiщів. Вони можуть викликати алергічний нежить і кашель, причиною яких в результаті стане звичайне мокре волосся.

Джерело.