Звичка, яка притаманна кожній жінці, може стати причиною серйозних недуг

Кому з нас не знайома ситуація, коли про те, що необхідно вимити голову, згадуєш тільки пізно ввечері; а на завтра важливо бути з чистим і укладеним волоссям. Вранці на сушку не залишається часу, а вночі бракує сил, щоб дочекатися повноцінного висихання волосся природним шляхом. Як результат – ми лягаємо спати з мокрою головою, не замислюючись, які негативні наслідки ця звичка може мати для здоров’я.

Ламке волосся. У мокрому стані волосся має підвищену крихкість. І коли уві сні ви ворочаєтеся, воно дуже заплутується і обламуюєся. Та й розчесати на ранок його буде непросто.

Застуда. Уві сні людина досить нерухома і мокра шкіра голови переохолоджується. Тому від найменших протягів на ранок ви можете отримати як мінімум нежить.

Випадання волосся. Все з тієї ж причини охолодження відбувається запалення волосяних цибулин. В результаті волосся випадає, а на шкірі голови з’являються почервоніння, гнійники і свербіж.

Лупа. На шкірі кожної людини може мешкати грибок Malassezia Furfur. Вологість може спровокувати його розмноження, в результаті чого виникне лупа і лущення шкіри.

Читайте також: Тікайте подалі, якщо біля вас хтось колупається в носі, це нeбeзпeчно для вас

Астма і алергія. Якщо ви спите з мокрою головою часто, то ваша подушка накопичує багато вологи. Це відмінне середовище для бактерій, грибків і кліщів. Вони можуть викликати алергічний нежить і кашель, причиною яких в результаті стануть звичайне мокре волосся.

Якщо вже сон з мокрою головою неминучий, то постарайтеся хоча б звести до мінімуму небезпечні наслідки такої звички. Не допускайте холодних температур в спальні, замініть наволочки на атласні і накручуйте мокреі волосся рушником, щоб воно ввібрало вологу і захистило його від зайвого пошкодження.

Джерело

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram