Звички, які псують ваше волосся

Ви придбали тону професійних засобів, неабияк наносите на волосся всілякі креми і масла, ходите на процедури, а ефекту немає? Ось вам декілька помилок по догляду за волоссям, через які всі ваші старання автоматично анулюються.

Мити волосся шампунем

Шампунь – це м’який очищаючий засіб, який винайшли для очищення шкіри голови, а не для всієї довжини вашого волосся. Звичайно ж, це ніхто не враховує. Правильно буде нанести шампунь на шкіру голови, добре спінити і вже саму піну розподілити на довжину. Тоді волосся очиститься, але більш делікатно.

Втирати кондиціонер або бальзам в шкіру голови

А тут рівно навпаки. Кондиціонер в першу чергу виконує функцію закриття лускатого шару і збереження вологи в структурі волосся, при нанесенні на шкіру голови він буде закупорювати цибулину волосся, створювати пробки, що може викликати випадіння, жирність, лупу і ще цілу купу проблем. Тому запам’ятовуйте: кондиціонер – наносимо на довжину, шампунь, як ми вже з’ясували, – на шкіру голови.

Лягати спати з мокрим волоссям

Вміємо, практикуємо. Однак ось вам сюрприз – мокре волосся дуже тендітне за структурою, під час сну на ньому обов’язково утворюються заломи. Вранці при розчісуванні волосся зламається саме в тому місці, де утворився залом. Від цього нікуди не дітися, хіба що позбутися від цієї звички.

Не носити шапку

Не дарма мама вчила вас носити шапку взимку. У морози це дуже важливо. А все тому, що волосся спочатку промерзає, потім при попаданні в приміщення розморожується і від гарячого опалювання ще більше зневоднююється. І так 3 місяці поспіль. Так що слухайте маму і носіть шапку.

Самостійно фарбувати волосся

Читайте також: 8 речей, які неодмінно слід зробити перед сном

Це як самостійно свердлити зуби, не будучи стоматологом. Більшість побутових барвників мають високі окислювачі, щоб гарантовано зробити заявлений колір, а така aгpeсивна дія на волосся і шкіру мало кому корисна.

Дуже часта ситуація – ви відволіклися на домашні справи і перетримали фарбу, що може призвести до пошкодження волосся і шкіри голови. Плюс, не всі здатні ретельно пофарбувати волосся на потилиці і акуратно нанести фарбу. Це призводить до появи «смугастого» фарбування, виправляти яке вам доведеться довго і наполегливо.

Джерело.